Проводиться перерахунок субсидій і формуються списки на виплати одноразової допомоги до 9 Травня

11 квітня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА зі звітом про виконання районного бюджету за І квартал виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Бондарук. Вона зауважила, що бюджети об’єднаних територіальних громад є автономними і підзвітними Міністерству фінансів. Районний бюджет виконано і перевиконано. У місцевий бюджет району надійшло 4млн. 610 тис. грн. власних і закріплених доходів по загальному фонду. Перевиконання за І квартал складає 39 відсотків відповідно до бюджетного призначення. Найкращі показники у Білинській, Оваднівській, Ласківській та Галинівській сільрадах. Тож є хороші перспективи для розвитку територій району. Про стан сплати податків та заборгованість інформувала присутніх заступник начальника Володимир-Волинської ОДПІ Оксана Левчук, яка зокрема зазначила, що борг зі сплати податків складає біля 7млн.грн. Левова частка заборгованості належить Міністерству оборони.
Начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук повідомив, що на полях району з’явилися перші сходи озимих культур. Погода сприяє їхньому доброму росту і розвитку. Сою і кукурудзу традиційно сіятимуть пізніше. А в особистих селянських господарствах уже розпочали садіння картоплі.
Працівники управління соціального захисту роблять перерахунки субсидій, оскільки 5 квітня завершився опалювальний сезон. Ще один перерахунок здійснюватиметься у травні із врахуванням уже літніх тарифів за газ. Управлінням проводиться фінансування професійної адаптації семи учасників АТО, які проходять навчання в автошколі. Одного інваліда направили на проходження реабілітації в Одесу. Про це розповіла начальник установи Наталія Голюк. Також вона повідомила, що в управлінні формуються списки на виплату одноразової матеріальної допомоги до 9 Травня, на яку мають право учасники бойових дій (у тому числі учасники АТО та афганці з відповідними посвідченнями), інваліди та члени сімей загиблих. Суми допомог передбачаються наступні: для інвалідів І групи – 2975грн., ІІ групи – 2600грн., ІІІ групи – 2310грн.; для учасників бойових дій – 920грн.; для членів сімей загиблих (померлих) – 465грн., для учасників ІІ Світової війни – 170грн.
Начальник відділу ЖКГ  Петро Чуцький повідомив, що у четвер відбудеться нарада щодо стану пасажирських перевезень за участі керівників Зимнівської та Устилузької ОТГ, АТП 10707 та перевізника Павловського.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі