Провели перевірку роботи виконкому Хмелівківської сільради

Мешканці населених пунктів Хмелівківської сільради виявили бажання приєднатися до Зимнівської ОТГ. Відповідне рішення винесли на сесії й місцеві депутати. До кінця 2017 року планується проведення довиборів, і є надія, що вже з наступного року довгі сподівання на краще життя у складі об’єднаної громади поступово ставатимуть реальністю, бо з’явиться більше можливостей для розвитку.
А працювати є над чим. Це показали результати перевірки роботи Хмелівківської сільради зі здійснення делегованих повноважень. Проте не все так погано. За підсумками роботи у січні-липні 2017р. фонд сільського бюджету із доходів виконаний на суму 452тис. 268грн. – це 102,4% до звітного призначення. Але не виконані призначення з акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизними товарами та плати за землю.
Заборгованостей з виплати зарплати працівникам бюджетних установ немає. Разом з тим на території сільради є господарства, де зарплата найманих працівників нижча за мінімальну. Комунгосп сільради, який надає послуги лише з водопостачання, минулого року був збитковим. Наявні борги населення за спожиті енергоносії.
Є проблеми з благоустроєм сіл, головна з них – незадовільний стан доріг. Хоча певна робота у цьому напрямку проводилася. У 2016р. на ремонт доріг комунальної власності використано 27тис.грн., а цього року – 15,31 тисячі. Необхідний ремонт фасаду Будинку культури у Хмелівці та магазину у Нехворощі. Занедбані хати, в яких давно ніхто не проживає, псують загальний вигляд сіл, проте жоден з їхніх власників не притягнутий до відповідальності за порушення правил благоустрою.
На території сільради проживає 4 інваліди-візочники. Пандуси облаштовані лише у приміщенні адмінбудівлі сільради, у Будинку культури та ЗОШ с.Хмелівка, але й ті не відповідають нормам та не придатні для користування. Не облаштовані доступом для інвалідів клуб с. Житані, два магазини у селах Хмелівка та Нехвороща, релігійні споруди.
Виконкомом сільради в цілому забезпечується виконання вимог щодо цивільного захисту населення на 2017 рік, та разом з тим потрібно відпрацювати окремі напрямки цієї роботи.
Робота закладів культури організована відповідно до планування. Однак необхідно активізувати роботу з надання платних послуг, потребують капітального ремонту танцювальний та глядацький зали, вимагають заміни частина даху у БК с. Хмелівка та дах клубу у Нехвороща. Проблемним є питання забезпечення закладів культури технічними засобами, костюмами для виступів аматорських колективів, недостатньо глядацьких крісел у клубах сіл Нехвороща та Житані. Покращення потребує забезпечення теплового режиму в опалювальний період. Необхідне поповнення бібліотечного фонду новою літературою.
У цілому на належному рівні проводиться робота із соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян, захисту неповнолітніх, профілактика правопорушень серед молоді, запобігання соціальному насильству.
Колегія РДА вирішила визнати роботу виконкому Хмелівківської сільради задовільною.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі