Проведуть аерофотозйомку міста

4Головний архітектор Володимира-Волинського під час звіту 18 квітня на засіданні виконавчого комітету повідомив, що на 2019 рік законодавство зобов’язує на місцях виготовити історико-архітектурний опорний план міста. При цьому Тарас Киба додав, що необхідним є проведення аерофотозйомки міста в масштабі 1:2000.
На виготовлення цього плану з бюджету вже виділили 190 тисяч гривень, з них освоїли станом на звітну дату – 60 тисяч гривень. Роботу над історико-архітектурним опорним планом міста планують завершити 1-го травня.
18 квітня відбувся аукціон на визначення виконавця аерофотозйомки міста в заданих масштабах. На проведення таких робіт заклали 400 тисяч гривень. Участь в аукціоні прийняли три учасники. Наразі відбувається кваліфікація переможця. ТОВ “Геоленд 2000” запропонували найменшу вартість послуг – 304 тисячі.
“Вкрай важливою є актуалізація генерального плану міста, яка відобразить в собі сучасний стан містобудівної ситуації Володимира-Волинського. А саме з 2014 року неможлива реалізація генерального плану на землях міністерства оборони. Крім того, необхідні уточнені межі міста. Для актуалізації плану потрібно 600 тисяч гривень “, – наголосив Тарас Киба.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі