Профілактика пияцтва серед населення

Відповідно до вимог Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України, з метою профілактики пияцтва серед населення, попередження правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, в період з 10.04.2017 по 24.04.2017 було проведено рейди з перевірок закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг та громадського харчування, з метою перевірки дотримання законодавства про порядок реалізації алкогольних та тютюнових виробів, у тому числі неповнолітнім. Подібні заходи проводяться систематично у якості профілактики серед населення Володимирщини. Провели спільно із працівниками ДПІ ГУ ДФС у Волинській області, служби у справах дітей, із залученням представників громадських організацій та батьківських колективів перевірки об’єктів господарювання на предмет виявлення осіб, які реалізують спиртні напої та тютюнові вироби неповнолітнім.
Також вжили заходів щодо виявлення та припинення реалізації самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва, апаратів для їхнього виготовлення.
Із 1 січня до 24 квітня було виявлено такі правопорушення та складено протоколи на території Володимир-Волинського району:
за статтею 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» – вісім протоколів;
стаття 178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява у громадських місцях у п’яному вигляді» - один протокол;
стаття 179 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві» - один протокол;
стаття 180/1 «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування» – один протокол.
Працівники поліції і надалі будуть проводити рейди, під час яких планують виявити тих, хто заради комерційної вигоди нехтує чинним законодавством. Тому звертаємося до усіх мешканців міста і району з проханням неухильно дотримуватися закону та пам’ятати, що кожен із нас відповідає за майбутнє нашого покоління.
Юлія Оберук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі