Продукція ПП «Аватон» користується заслуженим попитом серед покупців та відзначена найвищими державними нагородами

Без продукції сучасної легкої промисловості неможливо уявити свого життя. Легка промисловість включає 25 підгалузей. До неї відносяться текстильна промисловість, бавовняна, лляна, вовняна, шовкова, трикотажна, швейна, шкіряна, хутряна, взуттєва та ряд інших галузей.
Професійне свято працівників легкої промисловості відзначається з 1980 року. В Україні відповідно до Указу Президента від 9 червня 1994р. № 285/94 свято припадає на другу неділю червня.
У Володимирі до зазначеної галузі належать швейна фабрика «Луга», що працює з 1945 року, та порівняно нове ПП «Аватон».
Приватне підприємство «Аватон» функціонує у нашому місті з 2005 року. Нині тут працює 25 осіб, очолює підприємство директор Анатолій Ревін.
Продукція торгової марки «Аватон» - махрові рушники, махрові простирадла та махрові серветки – впродовж усіх 13-ти років користується незмінним попитом серед покупців, які оцінили високу якість цих виробів та пересвідчилися в їх надійності. Усі вироби мають не лише гарний вигляд, а й вирізняються чудовою гігроскопічністю, адже виробляється з виключно бавовняної пряжі. До зазначених переваг додаються екологічна чистота та гіпоалергенність, а також застосування високоякісних барвників. Отже, всі вироби відповідають санітарно-гігієнічним нормам.
Продукція ПП «Аватон» дуже м’яка і приємна на дотик.
-Досягається це тим, що при виробництві використовується особлива технологія – трикотажний метод. Саме при такому способі виготовлення махрові вироби не втрачають своїх властивостей під час прання, а навпаки – розпушуються та ще краще вбирають вологу, - пояснює Анатолій Вікторович.
«Аватон» - це вже зарекомендована торгова марка на ринку України, а продукція підприємства гідно відзначена на рівні держави. Свідченням цього є свідоцтво про присудження підприємству ще у 2006 році золотої медалі загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за високу якість і конкурентоспроможність махрових рушників і простирадл.
Відтоді підприємство з честю несе свою марку і досягає все більших висот. Згідно ранжирування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств України, звання «Краще підприємство країни» ПП «Аватон» було удостоєне двічі: у 2014 та 2017 роках. До слова, нагородження «Зіркою Якості» відбувається з метою визначити і показати суспільству справжніх лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів та сприяти загальному визнанню цих підприємств. А 2016 рік був ознаменований тим, що ПП «Аватон» було удостоєне високого звання «Лідер галузі».
Вітаємо працівників ПП «Аватон» та всіх їхніх колег у сфері легкої промисловості з професійним святом, бажаємо натхнення у роботі та нових досягнень!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі