ПРОБЛЕМИ МОБІЛІЗАЦІЇ НА ВОЛИНІ

На Волині вже оповіщено по призову понад 90% людей. Проблемним є те, що чимало чоловіків виїхали з області, а підприємства своєчасно не дають техніку на армію.
Про це йшлося під час оперативної відеонаради голови облдержадміністрації сьогодні, 26-го січня.
Зі слів тимчасового виконувача обов'язків військового комісара обласного військового комісаріату Романа Кулика, 93% волинян вже оповіщено згідно із планом.
«Нами сплановано поставити до 150 офіцерів й близько 2 тисяч військовозобов’язаних до Збройних Сил України. З них - 80 чоловік планують направити у прикордонні війська.
Окрім того, з тих, кому видали повістки і хто пройшов медкомісію – 51%, з них - 27% є придатними, 18 - непридатні, 3% - направлено на до обстеження на лікарську комісію. Також 43% чоловіків, яким мали вручити повістки, - виїхали за межі області, 3% - не проживають за місцем прописки, ще 3% свідомо відмовляються отримувати повістки», - прозвітував комісар.
Та додав, що підприємці не завжди добросовісно виконують наказ щодо передання техніки на потреби армії.
«У Ковелі 4 підприємства відмовилися передавати техніку, в Любомлі - 3. Отримуючи зведені наряди щодо техніки, вони кажуть, що їм потрібен час для юридичного вивчення документів. У мене прохання до керівників на місцях - сприяти мобілізаційному процесу», - додав Роман Кулик.
Зауважимо, що комісар поінформував, що у районах призивають на службу рівномірно – по 16% від мобілізаційних ресурсів. Для цього працюють 123 групи оповіщення.
Джерело: Волинські новини.

Розділ новин: 

Коментарі