Проблема «Теплокомуненерго»: позиція керівництва повинна бути жорсткішою

Дев’ятого серпня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Міський голова Петро Саганюк передусім висловив невдоволення випадками забивання каналізації. На його думку, необхідно провести посилену роз’яснювальну роботу щодо викидання харчових відходів. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук отримав розпорядження привітати із професійним святом будівельників, відзначити кращих працівників і цілі бригади.
«Чиряком на тілі міста, який ось-ось прорве» назвав міський голова «Теплокомуненерго». Він наголосив керівнику підприємства Анні Рубановій на необхідності жорсткішої позиції в роботі з колективом. Також мер міста зазначив, що потрібно систематично перевіряти наявність свіжого піску у пісочницях на дитячих майданчиках. Петро Саганюк знову нагадав про виконавську дисципліну, про серйозне і відповідальне ставлення до виконання доручень.
Після наради очільник міста традиційно зустрівся з місцевими журналістами і відповів на їхні запитання.
- За вашою вказівкою створена робоча група, яка перевіряє підготовку навчальних закладів до нового навчального року. Які вже є результати роботи цієї групи?
- Вчора група об’їздила навчальні заклади. У мене претензій немає. Завершили підготовку 3-я і 5-та школи. 2-й школі виділили 2 мільйони гривень на ремонт даху. Буде заасфальтований майданчик перед школою, на який виділено півмільйона. Проводяться якісні ремонтні роботи в садочку №2. Ще значний обсяг робіт залишається в гімназії, але проблема в освоєнні 500 тисяч гривень, які виділені на їдальню. Цей об’єкт ще не зареєстрований.
- Як працює система «ProZORRO»?
- Прийнятий закон про цю систему, але є ряд складних моментів. Початковий поріг, встановлений урядом, – 50 тисяч. Губернатор встановив 30 тисяч. Далі потрібні тендери. Отож ми подали пропозицію дотримуватися букви закону.
- Щодо реконструкції вулиці Ковельської, то на засіданні громадської ради не раз обговорювалося питання про недоцільність великої кількості переходів.
- Я згоден, що багато переходів. Будемо вирішувати це питання разом із громадською радою.
- Ви представили проект фонтана. Чи є якісь думки з приводу цього?
- Деякі активісти кажуть, що це питання не на часі, але слід враховувати думки людей, думки молоді.
- Є зауваження громадян щодо якості роботи ремонтних робіт.
- Є недоліки, але їх бачать перш за все ті люди, які самі нічого не зробили. За всіма роботами здійснюється технічний нагляд.
- Ми на порозі 25-річчя Незалежності України. Як будемо святкувати?
- Параду не буде. Військова частина на навчаннях. Проведемо урочисті збори. Представили людей до державних та обласних нагород, на урочистих зборах вручимо нагороди.
- Що слід зробити, аби до свята була гаряча вода?
- Віце-прем’єр заборонив блокувати рахунки «Теплокомуненерго». Держава заборгувала підприємству 8 мільйонів гривень. У такій ситуації важко розібратися.
- Як же за таких умов проводиться підготовка до зими?
- Виділено півмільйона на придбання лічильників. Підприємство здійснює свою фінансову діяльність. Провели випробування теплотраси в районі 5-ої школи та лісгоспзагу.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі