Проблем з початком опалювального сезону немає і не передбачається

Як розповів директор ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» Сергій Коба, опалювальний сезон у місті розпочався без жодних проблем. Пуск котелень проводили у декілька етапів. 4 жовтня запустили лікарню, 17 жовтня – бюджетні установи, а 23 жовтня, згідно погодних норм, розпочали опалювати будинки населення. Сергій Анатолійович розповів, що усі договори з НАК «Нафтобаз України» підписані, ліміти на паливо надані. Також для котелень, які працюють на твердому паливі, дрова є. Наразі проводиться регулювання системи опалення. Тому проблем ніяких немає і не передбачається. За словами директора підприємства, є лише одна проблема: держава не виконує своїх обов’язків щодо повернення коштів за субсидії. Відносно гарячої води, то графік подачі залишається без змін. У четвер і п’ятницю вона буде із 17.30 до 23.30, а у вихідні – з 6.30 до 23.30. У відповідь на запитання щодо звернень громадян про проблеми з опаленням пан Сергій порекомендував звертатися жителям міста у ЖЕК, адже тепер там займаються внутрішньо-будинковими системами.
Також Сергій Коба розповів, що зараз розробляються нові тарифи на опалення, оскільки ціни на енергоносії, паливо і заробітна плата працівників підвищилися. Попередні результати розрахунків будуть наступного тижня. А поки містяни платитимуть за минулорічними тарифами.
Директором ПТМ «ВВТКЕ» було ініційовано створення робочої групи, яка займається питанням боржників. До складу цієї групи увійшли представники ЖЕКу, ПТМ «ВВТКЕ» та водоканалу, які проводять бесіди із боржниками, повідомляють про наслідки несплати, а також пропонують реструктуризацію боргу. Наразі, як повідомив Сергій Коба, борг населення складає приблизно 2 млн. 700 тис. грн. Але вже виграно 5 судових справ з людьми, борг яких був понад 10 тис. гривень.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі