Про ТМО, Ковальчукову землю, проблеми пасажирських перевезень та запахи вулиці Устилузької...

У п’ятницю 17 липня у приміщенні райдержадміністрації відбулася чергова 37-а сесія районної ради. Цього разу на порядку денному було винесено десяток питань. Деякі з них викликали хвилю обговорень.
Окрім депутатського запиту Юрія Михальця, Ганни Фурман, Михайла Сеньківського та Валерія Романова стосовно діяльності голови райради, підіймалися земельні питання. Зокрема, суперечку викликала передача земель під сільськими ФАПами у постійне користування Володимир-Волинському ТМО. І хоча юридичний спеціаліст райради Тетяна Дацюк переконувала, що це законно, та депутат Микола Супрунович був проти. На його думку, землі спершу потрібно віддати раді, а тоді вже – територіальному медичному об’єднанню в оренду. Головний лікар ТМО Олександр Клачук зазначив, що в такому разі Світовий банк не виділить коштів на організацію Центрів первинної допомоги в селах, тому про реалізацію проекту на певний час можна забути. Але депутати передачу земель не підтримали.
Одним із питань, яке розглядали на сесії, було надання дозволу на проведення грошової оцінки земельної ділянки площею близько 0,78 га приватному підприємству «Універсам», власником якого є Сергій Ковальчук. Відомо, що місцевий нафтовий магнат розробив проект землеустрою стосовно відведення лісомисливських угідь у Микуличівському лісництві «для будівництва рекреаційного комплексу» за державний кошт. А заступник голови райради Павло Карпюк додав, що хоча земля оцінена у 42 тисячі гривень, однак податок на неї становитиме всього 300 гривень. Депутати вирішили детальніше розглянути це питання на наступній сесії, запросивши представника Микуличівського лісництва.
Обговорюваною виявилася проблема стану пасажирських перевезень. Зокрема, депутати вважають необхідністю розірвання договору з Марією Проскурою, особа якої останнім часом набула особливої скандальності. Щоб позбутися послуг недобросовісного перевізника, планують звернутися до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика. Нагадаємо, 30 червня Марія Проскура виграла в Ігоря Павловського тендер на маршрут «Володимир-Волинський – Свійчів». Конкурс відбувся за зачиненими дверима, окрім того, бали скандальної перевізниці не відповідають якості фактичних послуг. Після страйку активістів с.Жовтневе у четвер 16 липня стало зрозуміло, що перевірка якості перевезень потрібна, що і підтвердили голосуванням депутати.
До райдержадміністрації в цей день завітав депутат міської ради, який відрекомендувався просто як житель с.Федорівка – Руслан Мороз. Компанію йому склала Людмила Бойко – власниця маєтку «Золота легенда», що на вул. Устилузькій. Проблема, з якою зіштовхнулися ці представники громади – неприємний запах зі свинарників. Скарга була підтримана близько 120-ма підписами. Питання про те, яким чином можна поліпшити умови проживання та перебування на вул. Устилузькій та в с.Федорівка, тільки починають вивчати.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі