Про що говорили на що вівторковій нараді з міським головою

h3>
Завершується рік, а з міського кошторису ще не освоєно 3 мільйони 11 тисяч гривень. 170 тисяч залишаються на рахунку освіти, з них 39 – в ДНЗ. 1 мільйон залишається неосвоєними в культурі, а в управлінні житлово-комунального господарства і будівництва – 1,5 мільйона. Не встигає освоїти кошти ЖЕК – 134 тисячі, і КП «Полігон» - 1 мільйон 244 тисячі. Поточні видатки становлять 148 тисяч.
У вихідні дні триватиме чергування комунальників
Про необхідність чергування у святкові та вихідні дні наголосив мер міста. Особлива готовність прийти у разі необхідності на допомогу людям має бути забезпечена у теплокомуненерго, КП «Полігон», водоканалі. Чергування має тривати цілодобово.
Мешканців міста і району запрошують на ярмарок
На нараді нагадувалося про те, що у неділю 23 грудня відбудеться передсвятковий ярмарок. Організатори ярмарку в першу чергу враховують думку і бажання громади. На брифінгу з журналістами не обійшли увагою появу нового ролику про Володимир-Волинський. Очільник міста сказав, що він особисто до появи ролика ніякого відношення не має і вважає, що навколо відео існує надто багато амбіцій та домислів.
Церковних протистоянь у місті не буде
Під час зустрічі з представниками ЗМІ було озвучене питання щодо Томосу Української Православної Церкви. Оскільки у місті існують храми МП, чи не викличе це протистоянь?
- Прогнози - справа невдячна - відмітив Петро Данилович. - Я не збираюся втручатися у будь-які розбори, але гадаю, що у нашому місті церковних протистоянь не буде, бо у нас мудрі і виважені громадяни.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі