Про пасажирські перевезення і шоу під час поминок говорили на громадській раді

Перевезення у районі здійснюються п’ятьма перевізниками. Петро Андрійович проаналізував увесь комплекс проблем з цього питання, що відображаються у скаргах пасажирів, та окреслив шляхи покращення ситуації. Детальну розповідь про це та про рішення, прийняте громадською радою, читайте у наступному номері нашої газети.
На завершення засідання член ради Наталія Авдєєнко, що представляє «Союз українок», оголосила про рішучий протест зазначеної громадської організації щодо факту проведення у приміщенні культурно-мистецького центру у Володимирі минулої суботи, 18 лютого, відбіркового туру шоу «Битва талантів».
-Як можна було проводити розважальний захід, коли вся наша країна схилила голови на знак пам’яті про криваві події 2014 року на Майдані та вшанування Героїв Небесної Сотні? – поставила вона риторичне запитання.
Звичайно, відповідальності за таку неповагу до співвітчизників не взяла на себе ні міська рада, ні керівництво району, адже конкурс проводять не вони, а приватні особи.
Після обговорення громадська рада вирішила рекомендувати організаторам розважальних заходів при плануванні часу їх проведення враховувати трагічні дати в історії України та жалобні дні, щоб у майбутньому з ними не збігалися веселі концерти з танцями, піснями та гуморесками. Міській та районній владі теж варто поставити це на контроль.
Наступне засідання громадської ради відбудеться 23 березня. Розглядатиметься благоустрій сіл району і питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі