«Про наше таємне одруження мама дізналася з газети…»

У Джамілі та Юрія були і романтичні вік-енди, і урочиста церемонія вінчання, і два весілля, а попереду – велике спільне життя у любові та злагоді.
Історія кохання цієї чудової пари ще раз доводить правдивість вислову, що шлюби укладаються на небесах. Амурчику довелося добре попрацювати, щоб у бурхливому світі людей об’єднати ці дві половинки і провести їх за Божим благословенням на рушничок щастя.
Коріння Джамілі Натіг-Кизи Мамедової по батьківській лінії тягнеться із сонячного Азербайджану. А її мама – українка, уродженка Володимира-Волинського. Батьки дівчини познайомилися та поєднали свої долі у Дніпропетровську, куди були направлені за розподілом на роботу по завершенні навчання. У цьому ж місті народилася їхня донечка. Коли Джаміля була зовсім маленькою, сім’я переїхала на постійне проживання у княже місто.
Дівчина навчалася у ЗОШ №5, потім – у Волинському інституті економіки і менеджменту (м. Луцьк), здобула фах бухгалтера та залишилася працювати в обласному центрі, влаштувавшись помічником менеджера у брендовий магазин одягу.
А для Юрія Романюка рідне місто – Новоград-Волинський, у якому він народився і виріс. Навчався на філологічному факультеті в Острозькій академії і паралельно започаткував власний бізнес, відкрив у Дрогобичі магазин мототехніки. Але доля розпорядилася так, що саме сфера торгівлі стала основною справою його життя і привела у Володимир-Волинський.
Тут і познайомилися герої нашої розповіді. Ця зустріч не була випадковою – їх вирішила звести спільна подруга Валентина. Цей день 2 березня 2015 року, коли вони вперше побачили одне одного, не забудеться ніколи. У знайомих планувалася вечірка. Дівчата допомагали готувати на стіл, і треба було придбати деякі продукти. Тоді Валя зателефонувала Юрію і попросила, аби він підвіз їх до супермаркету. Коли в автомобіль сіла яскрава красуня із розкішним чорним волоссям, незвичайними темно-карими очима та неабияким почуттям гумору, хлопець не скупився на компліменти і вже не міг забути нову знайому.
Хоча Джаміля та Юрій проживали у різних містах, це не заважало їм спілкуватися. Хлопець приїжджав до коханої у Луцьк, дарував вишукані квіти. А от перше справжнє побачення відбулось у Володимирі, причому зовсім спонтанно.
-Якось на вихідні я приїхала до батьків, а Юра зустрів мене на автостанції. Спочатку запросив на каву, а потім мав підвезти додому. Однак наше спілкування у салоні автомобіля затягнулося майже до третьої ночі. За цей час ми намотали п’ять кругів навколо Володимира і зовсім не хотіли розлучатися, - з чарівною усмішкою на обличчі пригадує Джаміля. – А наприкінці березня коханий влаштував для мене романтичний вік-енд у надзвичайно гарному місці, урочищі «Машівський бір», що заходиться неподалік Ковеля. Це зона відпочинку з чудовими готельними номерами та рестораном серед мальовничої природи. Ми смажили шашлики, ходили на прогулянки і вже тоді вирішили, що маємо проживати ближче одне до одного, принаймні, в одному місті. Тож, недовго роздумуючи, я звільнилася з роботи і переїхала у Володимир. А вже у травні ми оселилися на найманій квартирі, щоб завжди бути разом. Я влаштувалася адміністратором у книгарню «Є», де працюю і зараз.
Звичайно, молоді люди познайомили одне одного зі своїми батьками. Обидві сторони з великою прихильністю поставилися до вибору своїх дітей. Тож коли їздили на оглядини у Новоград-Волинський, на зворотному шляху спонтанно вирішили відвідати ще одне романтичне місце – Тунель кохання у Клевані Рівненської області, який ще називають лісовою дорогою у казку. Це створений самою природою ботанічний феномен, протяжністю 4 кілометри, де все здається чарівним. Величезна зелена арка у лісовому масиві, утворена заростями дерев та кущів, що, сплітаючись між собою, виглядають наче тунель, має символічне значення. Хто б не побував тут, усі відчувають дуже сильну ауру. А залізнична колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Існує повір’я: якщо самотня людина, стоячи у цьому місці, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. Пари ж тут просять у долі вічного кохання…
-Натхненні приємними подіями, вже у травні ми подали заяву до РАЦСу, але… нікому нічого не сказали. Подумали, що рідним повідомимо пізніше, при нагоді. Восьмого серпня 2015р. тихенько розписалися і влаштували символічне весілля з пікніком на лоні природи у компанії близьких друзів, - продовжує розповідь Джаміля. – Про наше таємне одруження мама дізналася з газети (цей варіант ми якось не врахували). Зреагувала неоднозначно: була і рада, і водночас ображена. Словом, батьки після такого «сюрпризу» настояли на повноцінному весіллі, тим більше, що вже встигли полюбити своїх зятя і невістку.
Святкування відбулося у Володимирі третього вересня минулого року. Наречені поєднали свої долі перед Господом у соборі Різдва Христового, а весілля, яке дуже сподобалося і їм самим, і гостям, проходило у кафе «Троянда».
Через місяць щасливі молодята придбали хоча й маленьку, але власну квартиру та стали облаштовувати сімейне гніздечко. А ще за місяць дізналися, що стануть батьками.
Джаміля та Юрій створили сім’ю, про яку мріяли: між ними панує кохання, повага, взаємне піклування та демократичні принципи, коли всі важливі рішення обговорюються та приймаються спільно. Зараз подружжя із нетерпінням чекає народження первістка, який з’явиться на світ вже зовсім скоро…
Тож побажаймо нашим конкурсантам океану щастя та здійснення всіх, навіть найфантастичніших мрій!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі