Представники влади і активісти обговорили найгострішу проблему шахтарського міста

Останні події в Нововолинську, пов’язані із розгулом криміналу та наркоманії, стали приводом для зустрічі представників міської влади з активістами, яка відбулася минулого четверга у приміщенні виконкому за участю посадовців мерії, поліції і депутатів обласної та міської рад.
Активісти вимагали від чиновників рішучих дій у боротьбі з наркоманією, яка на сьогоднішній день є однією з найгостріших проблем шахтарського міста.
«Кучка наркоманів тримає в страху весь Нововолинськ. Вони грабують людей і квартири, палять і розбивають автомобілі тих, хто старається хоч якось боротися з ними, а міська влада не робить нічого, щоб покласти цьому край! Чому в місті не працює метадонова програма? Чому ситуацію не контролює «Варта порядку»? Чому відпускають злочинців, яких затримують самі обікрадені нововолинці?» - обурювалися представники громади.
У відповідь керівник поліції Андрій Литвин наголосив, що нещодавно правоохоронці разом із прокуратурою та спецпідрозділом «КОРД» провели маштабну спецоперацію, здійснили 15 обшуків, «накривши» 12 наркопритонів, 2 нарколабораторії та кілька гральних закладів у підвалах, де грали на гроші. Там було знайдено і вилучено чимало наркотиків, зброї та крадених речей, а також кілька гральних автоматів. Проводиться експертиза, за результатами якої усім зловмисникам буде оголошено повідомлення про підозру. Він також повідомив, що в поліції вже укомплектовано штат дільничних інспекторів, але існує проблема із патрульно-постовою службою, тому до патрулювання і відпрацювань у місті залучаються спецроти та націгвардія. За словами, поліцейського, рішенням сесії міськради виділені кошти для придбання відеокамер, які допоможуть ще більше контролювати ситуацію на вулицях міста.
На закінчення наради Віктор Сапожніков зазначив, що в місті, можливо, вдасться створити новий підрозділ із 50 осіб і пообіцяв допомагати діяльності «Варти порядку». За його словами, на цей рік заплановано створити ще два спортивні об’єкти: у районі автостанції та біля Будинку спорту..
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі