Представники Нововолинська Побували в Коломиї, а випускники прощалися зі шкільним життям

Z «Енергоефективність у громадах ІІ» взяли участь у другому робочому семінарі, який проходив у Коломиї. Разом із представниками міст-партнерів: Долина, Жовква, Збараж, Коломия, Чернівці і Чортків вони детально ознайомилися зі специфікою впровадження муніципального енергетичного моніторингу, інвентаризацією будівель, бенчмаркінгом, та обчисленням питомого споживання енергії, а також побували в Коломийській ЗОШ №2, де вже впроваджуються енергозберігаючі технології. В п’ятницю заступник мера Володимир Рожелюк та начальник відділу транспорту і зв’язку Юрій Коцура зустрілися з представником служби автомобільних доріг у Волинській області Олександром Хотинцем з приводу прочистки колекторних труб, які пролягають під трасою Ковель-Жовква у межах Нововолинська., які під час зливи стали причиною підтоплень В окремих районів міста. Досягнута домовленість, що в межах кошторису протягом літа проводитимуться відповідні роботи.
В суботу , 23 червня, незважаючи на дощ, на площі В’ячеслава Чорновола зібралися 364 випускники загальноосвітніх шкіл шахтарського міста, їхні батьки , педагоги та учні на свято випускників, 47 юнаків та дівчат нагороджено медалями: 31- золотими та 16 – срібними.
У міськвиконкомі також стало відомо, що цьогоріч Нововолинськ отримає з державного бюджету 3 млн 808 тис.грн. медичної субвенції.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі