Представники Московського патріархату відмовилися служити спільну панахиду за загиблими в роки Другої світової війни

У Володимирі-Волинському представники Московського патріархату відмовилися служити спільну панахиду з представниками інших конфесій за загиблими в роки Другої світової війни.
Спільна панахида розпочалася о 10-ій годині на площі Героїв міста біля обеліска Слави та меморіальної дошки з портретами загиблих під час російсько-української війни. Молилися за спочинок душ священики Української Православної Церкви Київського патріархату, але до них не приєдналися представники Московського патріархату. Вони прийшли окремим хресним ходом на чолі з архієпископом Володимир-Волинським та Ковельським Володимиром пізніше офіційної години. Після закінчення служіння священиків Київського патріархату почали служити окрему панахиду.
По завершенні панахиди біля обеліска Слави хресною ходою представники УПЦ КП разом з частиною громади пішли до пам’ятного знаку «Жертвам тоталітарного режиму», що знаходиться у валах городища. Біля нього священнослужителі помолилися за душі спочилих воїнів повстанської, радянської армії, воїнів АТО, воїнів Небесної сотні, за невинно вбитих жертв тоталітарних режимів і тих, хто віддав своє життя за Україну. Благочинний отець Юрій Пилипець у своїй проповіді не оминув небажання спільної молитви з боку представників Московського патріархату. Він констатував, що і нині московські запроданці вкоренилися в наше суспільство і ці представники «руського міра» не хочуть іти на контакт.
Згодом, окремо від інших, духовенство та віряни Московського патріархату теж прийшли до пам’ятного знаку «Жертвам тоталітарного режиму», де відслужили ще одну панахиду.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі