Представники мас-медіа побували в гостях у господаря нової формації

Журналісти, що прибули на Волинь, побачили чимало цікавого з життя нашого краю і навіть побували у майбутньому, відвідавши господарство «АМІЛа» у с.Радовичі Турійського району. Засновник сільгосппідприємства Роман Микитюк показав гостям, як можна хазяйнувати, незважаючи на часи нестабільності у державі. «АМІЛа» заснована 13 років тому, зараз це провідне господарство області, що має декілька напрямків діяльності. Тут вирощують цукровий буряк, зернові, кукурудзу, сою, ріпак. Поля обробляються потужною сільськогосподарською технікою. Більше того, при ФГ «АМІЛа» створено авіаційно-технічний спортклуб, який налічує 5 літаків і має всі необхідні авіаспоруди. З допомогою літаків здійснюється обробіток угідь і проводиться контроль за ними – такого немає більше ніде в області.
При господарстві працює своя пекарня закритого типу із циклом переробки зернових: від лану – до запашних хлібобулочних виробів. Крім цього, у Радовичах функціонує звірогосподарство.
Завдяки ФГ «АМІЛа» розквітло і село, де комфортно живеться людям. За кошти господарства зроблено капітальний ремонт дитячого садочка, проведено благоустрій місцевого ставка, реконструкцію сільського клубу та бібліотеки, створено пожежне депо, придбано новенький автомобіль швидкої допомоги. У селі відбудовуються вулиці та створюються нові – будівництву тут відведена особлива роль. Зводяться благоустроєні будиночки під ключ для працівників, які згодом передаються їм у власність.
Засновник господарства Роман Володимирович дбає про людей, і не лише про своїх. Він надав будиночок для проживання сім’ї біженців зі сходу.
Ідея фестивалю «Українське коровай-сузір’я» захоплює чоловіка, бо кому, як не хліборобу, краще знати, що хліб – це основа життя, а національні традиції – то дух нашого народу. Більш детальну розповідь про Романа Микитюка читайте в одному з наступних номерів нашої газети.
Окрім Романа Володимировича, на Волині є ще один добрий господар, керівник ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва, який щорічно щедро підтримує проведення фестивалю. Цей рік не став винятком. Організатори дійства щиро дякують пану Валерію за підтримку.
Міла Сергєєва,Турійський район

Розділ новин: 

Коментарі