Правильно вирощуємо жоржини

Вирощування жоржин – не важке заняття. Просто необхідно звернути увагу на деякі особливості цієї квітки. Найважливіші поради по догляду за жоржинами в саду:
•При посадці рослини на вулиці коріння потрібно занурювати в землю на глибину 5-10см із проміжком 40-60 см одна від одної.
•Враховуйте, що чим вища квітка, тим більшої площі вона потребує. Оскільки квіти жоржин важкі, то найвищі рослини потребують опори.
•При виборі місця для жоржин слід враховувати, що ця квітка надає перевагу сонячним і безвітрянім місцям. Протягом дня сонце має потрапляти на рослину, як мінімум, 6 годин. Тінь рослина добре переносить лише вранці або ввечері. Чим більше сонця, тим більше суцвіть. На сонечку жоржини не надто витягуються і практично не потребують підпірки.
•Влітку успішний догляд за жоржинами в першу чергу залежить від рясного поливу.
•Відцвілі суцвіття потрібно постійно видаляти.
•При вирощуванні жоржин потрібно звертати увагу на те, що якщо від кореневища жоржини багато відростків, значить частину варто видалити, залишивши при цьому два-три найміцніших. Якщо ваша жоржина висока, то потрібно видаляти бічні гілочки, які ростуть в пазухах листків. Цього, звичайно, можна не робити, але тоді цвітіння буде слабше.
•Догляд за жоржинами неможливий також без добрива, краще за все використовувати спеціальне добриво для садових квітів з повним комплексом поживних речовин.
•Молоді пагони жоржин потрібно берегти від комах-шкідників. Коли жоржини зацвітають, то їхні бутони часто псують такі комахи. Вони з’їдають м’які тканини квітки, і коли вона розпускається повністю, то на суцвітті видно пошкодження від шкідників і квіти стають не такими яскравими й гарними. Тому при першій же появі комах на бутонах варто відразу ж обробити кущі відваром чистотілу, полину або іншими корисними травами (можна використовувати засіб від шкідників «Доктор Фолі!), це найкраще зробити ввечері. Обробляти жоржини варто від одного до трьох разів на десять днів до повного зникнення шкідників.
Вирощування жоржин вимагає підвищеної уваги, проте при правильному догляді ці рослини на знак подяки подарують садівникові цілий букет суцвіть.

Розділ новин: 

Коментарі