Правильно доглянуті квіти восени порадують своїх власників

Публікації

Восени кімнатні рослини вимагають особливого догляду і уваги. Часто і несподівано змінюється погода, і цей період дуже небезпечний. Життєві сили кімнатних квітів слабшають, вони готуються до зимового відпочинку. В цей час не можна пересаджувати кімнатні квіти.
Полив. Слід враховувати кліматичні зміни, щоб у погожі осінні дні рослинам вистачало води, а в похмурі і дощові вони не страждали від надлишку вологи. Полив проводять, коли підсох верхній шар грунту.
Підживлення. Більшість кімнатних квітів не потребує підгодівлі з кінця вересня. Восени ріст рослин уповільнюється, що знижує потребу в поживних речовинах.
Обприскування. Восени дуже важливо правильно обприскувати рослини, які цього потребують. Сильні температурні перепади – теплий сонячний день, що змінюється холодом вночі – можуть завдати квітам шкоди. У цей період обприскування проводять теплою водою вранці або вдень. На ніч обприскувати квіти не можна. З початком опалювального сезону квіти, що вимагають підвищеної вологості повітря, обприскують частіше. Азалії, сенполії, цикламени можна розмістити на піддонах, заповнених керамзитом, гравієм або сфагнумом, які зволожуються за необхідності.
Обрізка. Всі пожовклі та зів’ялі листочки відрізають. Квітки обривають, як тільки вони починають в’янути.
Шкідники. Велика частина комах веде активне життя і восени. На рослини, хоча і менш активно, продовжують нападати щитівки, трипси, павутинні кліщі, білокрилки. Уважно стежте за тим, чи не з’явилися шкідники, щоб вчасно провести обробку відповідним інсектицидом.
Хвороби. Восени на коренях і черешках може з’являтися гниль. Таке часто трапляється через брак сонячного світла, особливо якщо рослини рясно поливають. При виявленні загнивання обробіть рослину протигрибковим препаратом. Часто, коли листя довго залишається мокрим або вологість повітря дуже висока, на листках з’являється іржа. Причиною цього є теж грибок. Щоб кімнатні рослини радували своїм виглядом у похмурі та дощові осінні дні, забезпечте їм правильний догляд.

Розділ новин: 

Коментарі