ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» організувало «Спартакіаду Чебатурочки»

До участі у змаганнях запросили працівників підприємства з сім’ями та дітьми.
Здоровий спосіб життя – одна з основних цінностей, що сповідує ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» ТМ «Чебатурочка – селянська курочка». Уже стало доброю традицією проводити на підприємстві різноманітні спортивні заходи: ранкові забіги, веломарафони, змагання з волейболу та багато іншого. А в понеділок, 16 жовтня, вирішили організувати масштабніше дійство під назвою «Спартакіада Чебатурочки», що проходило у спорткомплексі «Олімп». До участі у змаганнях запросили не тільки працівників фабрики, а і їхніх діток та родичів, які із задоволенням відгукнулися та зібралися у просторому залі.
Спортивне свято було приурочене до Дня захисника України та Дня працівників харчової промисловості, що відзначався напередодні, 15 жовтня. З вітальними словами до колег та членів їхніх родин звернулася Генеральний директор підприємства Аліна Сич і надихнула учасників спартакіади на боротьбу за перемогу. Пролунав Державний гімн України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, що віддали свої життя за нашу свободу та незалежність.
Після урочистої частини всіх зареєстрованих до участі у змаганнях об’єднали у 4 команди, які змагалися між собою у різноманітних, дуже цікавих та запальних естафетах. Завдання підібрали не лише на спритність, а й на кмітливість, інтелект та швидкість реакції. Із радісними, осяяними усмішками обличчями і діти, і дорослі бігали, стрибали, застосовували усі свої здібності, аби випередити суперників і стати найкращими. За результатами кожного конкурсу командам виставляли оцінки за чотирибальною шкалою в залежності від якості та швидкості виконання завдань. Команду, що у загальному підсумку набрала найбільше балів, визнали переможцем, нагородили корпоративним кубком і подарували учасникам сувеніри.
Також у програмі свята були дитячий і загальний флешмоби та показові виступи дітей. Пара підлітків віртуозно виконала спортивний бальний танець. Інші діти демонстрували свою вправність у карате та дзюдо. Особливо вразила присутніх граційна й талановита Діана Матіюк, яка виконала чудову композицію з художньої гімнастики.
На завершення всі учасники спартакіади – і діти, і дорослі – отримали солодкі подарунки та чарівні надувні квіти. Також їх запросили на фуршет з десертами, соками та фруктами.
А фінальним акордом свята стали колективні фото на згадку про цікаву зустріч та безліч яскравих кульок, що злетіли в небо над футбольним полем.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі