Працівники РЕСу по-варварськи «хазяйнували» у чужому подвір’ї

Родину Засадків у Сельці знають всі. Це – дружна роботяща родина, справжні українські господарі, які цінують працю як свою, так і людську. Мабуть, саме тому так болюче сприйняли вони кричущу неповагу і варварське відношення до них і їхньої праці зі сторони працівників районного РЕСу. Того липневого дня господиня обійстя Мирослава Засадко була вдома лише з маленьким онуком. Оскільки біля будинку проходить лінія електропередач, жінка уже звикла до того, що кожного року електрики підрізали віття вишень та аличі, що ростуть біля господи. Ось чому вона не перечила, коли працівники РЕСу і того дня зайнялися підрізанням дерев. Деякий час пані Мирослава спостерігала за роботою електриків, та згодом вирішила зайнятися власними справами. За деякий час її увагу привернув звук бензопили. Жінка знову вийшла з хати і… завмерла від жаху. Її улюблені дерева лежали, застеливши густим віттям проїжджу частину вулиці. Потоптаними виявилися троянди, які прикрашали квітник і які Мирослава Степанівна розводила роками, весь час виписуючи нові сорти. Рука сучасного вандала не пошкодувала і своєрідного дизайну дитячого майданчика у формі лелечого гнізда. Штучні лелеки залишилися без голів.
- Проблема в тому, - каже молодий господар Богдан Засадко, - що, коли мої батьки у 2000-му році будували дім, лінія електропередач проходила на протилежній стороні вулиці. Отож, зеленим насадженням ніщо не заважало, і вони, в свою чергу, нікому не заважали. Та згодом лінію перенесли на нашу сторону. А тому ми ніколи не протестували, коли електрики підрізали дерева, бо розуміли, що на те є певні інструкції. Але на цей раз працівники РЕС виявили справжнє зухвальство і навіть не вважали за потрібне прибрати після себе.
Працівники РЕС, звичайно, посилатимуться на відповідні інструкції, але чи це є виправданням для того, щоб свавільно господарювати у чужому подвір’ї. Є ще закони елементарної культури і совісті. Недотримання цих законів рано чи пізно обернеться проти тих, хто їх порушує. Сьогодні часто можна почути скарги і на електриків, і на працівників газової служби, які без дозволу і навіть не вважаючи за потрібне представитися, заходять в квартири і нерідко ведуть себе по-хамськи. Тоді як вони повинні не лише пред’явити посвідчення, а ще й зробити необхідний огляд в присутності депутата чи іншого представника місцевої влади. Бо складається враження, що прості люди скоро перестануть бути господарями не лише в державі, а й у себе вдома.
Антоніна Булавіна, с. Селець Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі