Працівники ПАТ «Волиньгаз» закупили осінній військовий одяг для батальйону «Айдар» на 100 тисяч гривень

Напередодні професійного свята волинські газовики перерахували одноденний заробіток на потреби добровольчого батальйону «Айдар» та 80-ї окремої аеромобільної бригади. Також ПАТ «Волиньгаз» надало адресну допомогу чотирьом мобілізованим працівникам підприємства.
Колектив ПАТ «Волиньгаз» на зборах вирішив допомогти бійцям, які сьогодні відстоюють українську державність шляхом перерахування одноденного заробітку. Таким чином вдалося зібрати 69 тисяч гривень. Ще 30 тисяч виділив профспілковий комітет ПАТ «Волиньгаз».
На зборах було прийнято рішення спрямувати кошти на забезпечення міжсезонним одягом бійців добровольчого батальйону «Айдар», у якому воює 70% волинян та 80-ї ОАМБ. Саме ці формування сьогодні беруть участь у найзапекліших боях і утримують під контролем місто Щастя. Днями вони отримають 120 комплектів одягу, кожен з яких складається з осінньої куртки, сорочки, штанів, взуття, термобілизни, тактичних рукавиць, теплих балаклав, нашоломників. Також придбали кевларові каски на суму 2 тисячі євро, рюкзаки.
«Головне завдання ПАТ «Волиньгаз» - забезпечити надійний тил. Ми щодня працюємо над забезпеченням безаварійного і безперебійного газопостачання, аби в домівках волинян було тепло і затишно. Разом з тим наші працівники розуміють, що внесок кожного з нас дуже важливий для перемоги і якщо буде потрібно, то ми будемо допомагати військовим і надалі», - розповідає голова правління Мирослав Коротя.
Крім цього профком надав фінансову допомогу на лікування двом мобілізованим працівникам підприємства, які отримали поранення, а ще двом придбав засоби індивідуального захисту. Всього ж мобілізовано 17 працівників ПАТ «Волиньгаз».

Розділ новин: 

Коментарі