Позиція міського голови – не підвищувати тарифи на воду

21 червня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Серед поточних питань, які обговорювалися, міський голова Петро Саганюк у першу чергу звернув увагу на те, що бюджетні установи та комунальні господарства не в повному обсязі освоїли виділені їм кошти. На порядку денному – ремонт у школах, а тому, як зазначив очільник міста, директори не підуть у відпустки, поки навчальні заклади не будуть повністю готові до нового навчального року. Всім відділам дано вказівку взяти участь у святкуванні Дня Конституції і Дня молоді, відзначити кращих молодих спеціалістів та активістів міста.
Після наради відбувся брифінг Петра Саганюка для журналістів місцевих ЗМІ.
-Петре Даниловичу, під час наради Ви висловили невдоволення щодо освоєння коштів. Які заходи плануються для покращення ситуації?
-Причина в тому, що не здані акти виконання робіт, лише 50%. В основному це стосується виконання дорожніх робіт. Дорожні роботи на 50% фінансуємо ми, а на 50% - область. Не вистачає підрядників. Уже визначилися з об’єктами, які виконуватиме будівельна організація з Нововолинська.
-Ви були на нараді в області, де ставилося питання про ВПУ. Що можете сказати з цього приводу?
-Нічого нового. Я вважаю, що до фінансування ВПУ повинен долучитися і бізнес, оскільки йому потрібні спеціалісти. Треба вивчити, спеціалісти якого профілю найперше потрібні району й області. На мою думку, це кранівники, працівники побутової сфери, спеціалісти по комп’ютерах.
-Що відомо про повернення заборгованих державою 8 мільйонів субвенцій, виділених на медицину?
-Відбувається поступове повернення, так що проблем немає. Але нам на медицину не вистачає 12 мільйонів. Їх потрібно буде зарезервувати у місцевому бюджеті.
-Чи скорочуватимуть ліжко-місця у лікарні?
-До цього питання не можна підходити огульно. Потрібно порахувати, скільки необхідно ліжко-місць в області. Я проти скорочення.
-Місто хвилюють чутки про зростання тарифів. Чи підвищиться ціна на воду?
-Моя позиція – не підвищувати тарифи на воду. Будемо робити так, щоб не підвищувати ціни на воду.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі