Поспішайте передплатити улюблену газету в грудні!

Шановні читачі, передплата газети «Місто вечірнє» на наступний рік триває! Ви маєте унікальний шанс взяти участь у розіграші* цінних подарунків, які підготували для вас наші партнери.
Якщо ви мешкаєте у селі, зверніться до своєї листоноші і передплатіть у неї газету «Місто вечірнє» на наступний рік за повною (не пільговою!) ціною. Квитанцію надішліть на адресу редакції або принесіть особисто.
Нагадаємо, що за результатами розіграшу*, в якому брали участь квитанції тих читачів, хто передплатив газету до 30 листопада, приз отримала: Алла Суховєрова (с.Стенжаричі) – набір салатниць від магазину «Віка». Просимо переможницю розіграшу* звернутися в редакцію, щоб одержати подарунок.
З самого початку виходу тижневика «Місто вечірнє» у світ його передплачує наш постійний читач Володимир Каліновський – мешканець села Хмелівка Володимир-Волинського району. Про все, що відбувається в районі та місті, пенсіонер дізнається зі сторінок улюбленого видання. Володимир Леонідович, незважаючи на чисельні господарські турботи в селі, понад усе любить рибалити. Тому з особливою увагою перечитує публікації, в яких йдеться про риболовлю чи рибалок Володимирщини.
-Загалом газету «Місто вечірнє» із задоволенням читаємо удвох з дружиною від першої до останньої сторінки. Дружина ж більше звертає увагу на сторінки з матеріалами про кулінарію та рукоділля, бо, як належить кожній господині, захоплюється приготуванням смачних страв та вишиванням. З великою радістю ми сприйняли звістку про виграш* косметичного набору від магазину «Фреш», який точно пригодиться, - розповідає Володимир Каліновський.
Протягом останнього тижня до числа передплатників долучилися: Лілія Баранюк (с.Чесний Хрест), Марія Веремчук (с.Людмильпіль), Ніна Коропчук (с.Турівка), Василь Ролюк (с.Овадне), Олена Кліцук (с.Рогожани), Катерина Клин, Ольга Свись (с.Вощатин), Віра Литвинчук (с.Стенжаричі), Олександр Вишневський, Ольга Антонюк, Оксана Борис (с.Хмелівка), Ольга Соколова, Віра Лапчук (с.Хмелів).
До уваги читачів: повідомляємо, що розігруються* усі квитанції передплатників, незважаючи на те, чи отримували ви призи раніше, чи подали квитанцію вперше. Тому не проґавте свій унікальний шанс стати переможцем, передплативши улюблене видання!
Телефон для довідок 3-86-41. Редакція газети.
*Під словом «розіграш», «виграш» треба розуміти придбання товарів за акційними цінами.

Розділ новин: 

Коментарі