Посмертно нагородили воїна АТО Михайла Ілляшука

У військовій частині А-2099, що розташована поблизу с.Верба, 7 липня посмертно нагороджували Героя. Старший сержант Михайло Ілляшук загинув 10 лютого 2015 року під час обстрілу Краматорська. Указом Президента України Петра Порошенка від 15 травня загиблого було нагороджено орденом «За мужніть ІІІ ступеня».
У невеликому приміщенні клубу зазвучав Гімн України. Почувся плач рідних Михайла. І стиснулися серця у тих, хто ніс військову службу пліч-о-пліч з героєм.
Першим виступив в.о. командира військової частини капітан Дмитро Дар’їн, який звернувся до присутніх просто, без військової термінології. «Михайло – людина, яку ми всі пам’ятатимемо», – сказав він. Орден отримав 10-річний син Олександр, який цього дня почув чимало хвилюючих слів про свого батька. Відзнаку вручали полковник Андрій Ніколенко та підполковник Олександр Малушенко з Першої Галицько-Волинської радіотехнічної бригади, які прибули для нагородження зі Львова. На урочистості виступила голова РДА Наталія Василець, і у неї тремтів голос під час промови – атмосфера у приміщенні була емоційно напруженою. Якби не трагічна загибель, то 10 липня Михайло Ілляшук святкував би свій 36-ий день народження. Днями іменинником буде і син героя. На жаль, свято хлопець проведе без привітань батька. Зважаючи на ці сумні факти, у залі не стихали зітхання та плач Михайлових батьків – Ольги Петрівни та Миколи Михайловича. Важко без підтримки чоловіка і дружині загиблого – Орисі. Біль втрати все так же тривожить серця членів родини, з часу трагедії минуло майже півроку. Молитися за сина України – мужнього захисника Михайла Ілляшука – просив отець Ігор Бігун із собору Різдва Христового, а також отець Юрій Кривицький із церкви святого Великомученика Пантелеймона.
Урочиста частина закінчилася. І присутні підійшли до рідних героя, щоб підтримати їх щирими словами, бо треба жити далі.
Аліна Зай,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі