Поради для бійців 51-ї ОМБр, яких переслідує військова прокуратура!

Особливо це варто прочитати тим, чиї кримінальні провадження передали в іншу область. Волинські суди знають, що відбувається насправді, тому не виносять ухвал на затримання. В інших областях наша ж військова прокуратура подає вас як «дезертирів», які не воювали та не демобілізовані. Тому, поки там розберуться що до чого і чому ваші провадження потрапили в інші області, слід:
1. Вбийте собі в мізки – ви Воїни, а вони – всього лиш прокурори, яких ви захищали. Ведіть себе достойно!
2. «Тикають» вам посвідчення – дістаньте своє. «УБД» (інваліда війни) – воно «крутіше», ніж прокурорське або ВСП. Якщо маєте державні нагороди, то ви є особами, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Хай поводяться відповідно з вами!
3. Запам’ятайте, ви вже демобілізовані, тобто не є військовослужбовцями, а тому ВСП (військова служба правопорядку) ніякого відношення до вас не має і їхні вимоги без відповідних доручень є незаконними.
4. У телефоні запишіть «швидкі номери» родичів, адвокатів, голови спілки «атовців», друзів.
5. Якщо прийшла повістка, то шукаєте в повістці, хто викликає, кого викликають, по якому кримінальному провадженню, точний час і дату, в якості кого викликають (свідок, підозрюваний), для проведення якої слідчої дії, права і обов’язки, відповідальність. Якщо повістка не відповідає цим вимогам – значить її, попри наявність печатки, прислали аферисти. Нормальний прокурор повинен вміти виписувати повістку. Якщо хочете, напишіть заяву в поліцію, що аферисти пересФлідують вас і шлють вам повістки від імені прокуратури. Повістку маєте отримати ви особисто, під підпис, а не бабця чи сусід!
6. Затримують по ухвалі слідчого судді – показуєте посвідчення УБД, інваліда війни тим, хто затримує. Хай знають, що ви не дезертир. Далі дзвоніть родичам, адвокату. Ведіть себе достойно, без нецензурщини і погроз, але впевнено. Попросіть показати осіб, які затримують, посвідчення, доручення на виконання таких дій, ухвалу суду про дозвіл на ваше затримання з сирою печаткою і підписом. Ніякі копії не проходять. Прискіпливо все прочитайте. Якщо одного з трьох документів немає – викликайте поліцію. Нехай вони з’ясовують, чому проводиться незаконне затримання.
7. Якщо все законно, доведеться підкоритись. Але вимагайте негайно повідомити родичам, адвокату, якщо самі цього не зробили. Ви всі з «посттравматом», багато поранених, контужених і т.д. Якщо навіть просто кольнуло вам серце, запаморочилось в голові, виник панічний страх, підскочив тиск тощо – негайно викликайте «швидку допомогу». Лікар вирішить, куди вам – у лікарню чи до військового прокурора. Тримати вас більше 36 годин не мають права. Або відпускають, або до слідчого судді, який виносив ухвалу.
8. Запам’ятайте, що всіх вас звинувачують у правопорушенні, так званому СЗЧ, яке згідно з КПК (на 2014 рік) є злочином СЕРЕДНЬОЇ ТЯЖКОСТІ! – ст. 407. А вас звинувачують за дії саме 2014 року. За такі злочини запобіжний захід тримання під вартою ніякий слідчий суддя, що б не казав військовий прокурор, не застосує. Тому, коли потрапите до слідчого судді, вас або просто відпустять, або отримаєте особисте зобов’язання (колишня підписка), максимум – домашній арешт.
9. Вас привезли в чуже місто, не повідомили родичам? Хай нададуть вам будь-якого адвоката. Якщо викличуть «прокурорського» або «байдужого» (ви це побачите, бо один і другий скаже вам, щоб ви визнавали вину), то добийтесь, щоб він повідомив родичам. Скажіть, що батьки дуже багаті, це його спонукатиме негайно передзвонити. А родичі вже звернуться до того адвоката, якому довіряють.
10. Не бійтеся збрехати, що знайомі з якимсь контррозвідником, нардепом, разом рибалите. Це трохи присадить військового прокурора.
11. Показів не давайте. Скажіть, що всі пояснення будете давати слідчому судді. Це не погіршить вашого становища в суді. І не соромтеся сказати, що хочете їсти, пити чи потрібні ліки! Це проблеми військового прокурора.
12. Скажіть родичам, щоб у суд запросили місцеву пресу.
13. У суді, якщо вас привезли без адвоката, без родичів, повідомте судді про цей факт, а також що ви - учасник бойових дій, де і як воювали, поранені, контужені, інвалід. Також слід повідомити про те, що вже демобілізовані і що при демобілізації ніхто претензій не пред’являв. Бажано, щоб родичі підвезли документи, які підтверджують ці обставини. З приводу підозри за ст. 407 КК розкажіть судді правду про те, що відбувалося на сході і що відбулось тут, у Володимирі: як вас підставили, як вас кинули на гроші, як вам не надали реабілітації та лікування, як «бухали» у Володимирі місяцями, як не було командирів, як КПП було «прохідним двором», як відпустили додому, а потім вкрали ваші гроші і поставили в СЗЧ. Повідомте суддю, що вас ні разу до цього не викликали у військову прокуратуру і що ви не знали про кримінальне провадження. Поясніть, що це прокуратура Луцького гарнізону чинить такі дії, підставляючи вас! Звичайно, можна нарватись на суддю-паскуду, але певен, що в переважній більшості випадків вас зрозуміють!
14. Ви - не кримінальні злочинці, а учасники бойових дій, Воїни! То носіть це звання гордо і не пасуйте перед упирями, які вислужуються!
15. НЕ БІЙТЕСЬ І ГУРТУЙТЕСЯ!
Василь Нагорний, адвокат.

Розділ новин: 

Коментарі