Поничів відзначав 180-річний ювілей

9 червня у с.Поничів пройшло свято «Село моє, душі криниця!». У програму святкування були включені розваги та конкурси для дітей, які майстерно провели культпрацівники району Тетяна Гуз та Галина Паламарчук під керівництвом директора РБК Людмили Оцалюк. За підтримки народного депутата України Ігоря Гузя дітей веселили аніматори Фіксики. Великою радістю стали розваги на батуті. Після закінчення конкурсів усім дітлахам було вручено призи. Свято продовжилося концертною програмою, організованою завклубом с.Поничів Вірою Джус. Їй допомагали Ольга Мельничук, Людмила Гендис, Наталія Сидорук та Валентина Сорочук. Ведучими свята були Вікторія Бацанська та Юрій Купчин. Участь у заході брали колективи аматорського мистецтва «Калинонька» клубу с.Володимирівка, вокальний та танцювальний колективи з Поничева, вокальний гурт «Вернісаж» і збірна культпрацівників «Культурні бабки».
Голова ОТГ В’ячеслав Католик вручив подяки усім, хто допомагав в організації свята, а також подарував молоді волейбольну сітку. Гість свята народний депутат України Ігор Гузь вручив подяки за збереження народних традицій, за внесок у розвиток культури та активну участь в організації святкування Дня села. Саме за його спонсорської допомоги були організовані розваги для дітей та придбані призи для конкурсів. Мешканці села та гості мали змогу оглянути виставку місцевого художника Віктора Лемколовича, а також роботи «Вишиванка хрестиком» місцевої жительки Аліни Купчин. По закінченню концерту усі бажаючі скуштували смачної юшки, приготованої старостою с.Льотниче Таїсією Подзізей (на знімку). День села завершився святковою дискотекою, яку провів працівник РБК Сергій Біляєв.
За допомогу в організації та проведенні свята громада дякує Ігорю Гузю – народному депутату України, В’ячеславу Католику – голові Зимнівської ОТГ, Василю Поліщуку – його заступнику, Сергію Будцеву – начальнику гуманітарного відділу Зимнівської сільради, Аліні Сич – генеральному директору ВАТ «Володимир-Волинська птахофабрика».
Олена Гус, спеціаліст гуманітарного відділу Зимнівської сільради

Розділ новин: 

Коментарі