Помер танцюрист і хореограф Григорій Чапкіс

Публікації

Помер танцюрист і хореограф Григорій Чапкіс
Помер танцюрист і хореограф Григорій Чапкіс

У неділю, 13 червня, стало відомо, що помер відомий український хореограф Григорій Чапкіс. Йому виповнився 91 рік. Про це повідомляє УНН із посиланням на профіль сина Чапкіса – Грега у Instagram.
Останній рік був складним для Григорія Чапкіса. В кінці грудня 2020 року він потрапив до лікарні з двостороннім запаленням легенів. При цьому його тест на коронавірус був негативним. На початку січня 2021 року його виписали, але через деякий час він знову був госпіталізований, оскільки лікарі визнали його стан небезпечним. У лютому його доставили в реанімацію через залишкові явища після запалення легенів. Артист скаржився на те, що йому важко ходити і дихати.
Нещодавно Григорій Чапкіс знову потрапив до лікарні. У нього були проблеми зі спиною і ногами. Він сильно схуд.
Григорій Миколайович Чапкіс народився 24 лютого 1930 року в Кишиневі, а по закінченню війни переїхав із родиною до Києва. У перші роки життя в столиці України він підробляв будівельником на Хрещатику, який інтенсивно відбудовували після воєнних дій.
Закінчив Київський університет культури, а до цього навчався в залізничному коледжі.
Він був солістом ансамблю імені Павла Вірського, хореографом Театру імені Івана Франка, заступником директора Театру драми та комедії, народний артист України.
Григорій Чапкіс — батько двох дітей — Лілії (1958) і Грега (1979). У віці 90 років хореограф одружився вчетверте на ровесниці своєї онучки.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: