Поліція з'ясовує обставини та причину обвалу мосту на дорозі Володимир-Устилуг

Поліція з'ясовує обставини та причину обвалу мосту на дорозі Володимир-Устилуг
Поліція з'ясовує обставини та причину обвалу мосту на дорозі Володимир-Устилуг

Поліція з’ясовуватиме причини та винних у події, котра трапилася на мосту на дорозі Володимир-Волинський – Устилуг 12-го березня: у результаті обвалу постраждали п’ятеро робітників.
Чоловіки зазнали різних травм. Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Нещасний випадок трапився на автомобільній дорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне в селі П’ятидні 12-го березня.
Обвал стався на частині мосту, де тривають ремонтні роботи. П’ятеро робітників впали з 7-метрової висоти разом із бетонною плитою.
Робітники, які навіть після інциденту з колегами продовжують там працювати, розповідають, що сталося усе дуже швидко.
Бетонна плита завдовжки 10 метрів впала разом з чоловіками, які саме на ній працювали. Чому вона обвалилася, тепер з’ясовуватимуть у поліції. Одразу після обвалу там працювала слідчо-оперативна група.
“Будуть з’ясовані обставини, чому так сталося і з чиєї вини, чи хтось винен, чи якась була попередня… недопрацювання”, – прокоментував начальник Володимир-Волинського відділу Нацполіції у Волинськй області Василь Майданюк.
Попередньо відомо, що усі травмовані працювали офіційно, були тверезими. З керівництвом фірми, яка проводила роботи, ТСН поспілкуватися не вдалося.
Натомість на сторінці у фейсбуці Служби автомобільних доріг області зазначено, що обвал міг статися через технічні помилки ще під час будівництва мосту, якому майже 60 років:
“Саме влаштування арматури неналежної довжини та в недостатній кількості під час бетонування (розширення) тротуарної частини”.
На мосту і далі тривають роботи. Хоча, запевняють робітники, до місця обвалу вони не наближаються.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: