Поліція викрила нелегальну АЗС і вилучила пальне

Поліція викрила нелегальну АЗС і вилучила пальне
Поліція викрила нелегальну АЗС і вилучила пальне

У селі Павлівка Володимир-Волинського району поліціянти виявили підпільну автозаправну станцію. Про це інформує Володимир-Волинський районний відділ поліції у фейсбуці.
Слідчі Володимир-Волинського районного відділу поліції за процесуальним керівництвом Володимир-Волинської окружної прокуратури в межах розслідування кримінального провадження про порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах (кримінальне правопорушення, передбачене ст. 273 КК України) викрили підпільну автозаправну станцію у селі Павлівка Володимир-Волинського району.
Під час проведення обшуку на АЗС виявили та вилучили 2 тонни дизпалива та 4 тонни бензину, цистерни для його зберігання, устаткування для його розливу, чорнові записи, а також гроші, вторговані від незаконного промислу.
Триває досудове розслідування, вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. Вживаються заходи для притягнення до відповідальності осіб, причетних до функціонування нелегальної автозаправки.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: