Показові виступи на кросових мотоциклах і квадрациклах баггі відбулися вперше і вразили всіх

Ідея облаштувати трекову трасу виникла не випадково, - коментує подію голова Володимир-Волинської міської організації партії «УКРОП» Сергій Радкевич. - Все, що відбулося, - це сукупність подій: спогади про моє юнацьке захоплення кросовими мотоциклами й картингом, бажання втілювати передвиборчі обіцянки від «УКРОПу» й захоплення мого колеги по фракції Валерія Олексюка до баггі. Два баггі, на яких відбувалися показові виступи, Валерій виготовив власноруч, один - для себе, інший для свого 13-річного онука Антона, який, до речі, «ганяв» нарівні із завзятими гонщиками.
Сергій Радкевич зазначив, що від самого початку облаштування траси йшлося про те, аби започаткувати аматорський гурток з екстремального водіння, маючи у депутатах від «УКРОПу» інструктора з водіння Романа Ковальчука й власні баггі. Акцент робився на реалізацію саме цього проекту. Рішення про організацію змагань з’явилось, коли на відкриття траси почали з’їжджатися гості, вболівальники, учасники й просто глядачі. Їх кількість вражала: - це понад 100 автомобілів й орієнтовно понад 700 людей.
Відповідаючи на запитання, чи планується подальший розвиток траси, Сергій Радкевич відповів однозначно: «Так!» і продовжив:
- Якщо спостерігати трасу з висоти пташиного польоту, вона має форму стрілки, що веде у напрямку Володимира. Ми вирішили, що це хороший знак. По закінченню показових виступів, проаналізувавши трасу, зважили на «недоліки» та прийняли рішення збільшити дистанцію треку до 3 тисяч метрів, вдосконалити трампліни тощо. Міркуємо й про те, як облаштувати оглядові площадки для гостей та вболівальників змагань у майбутньому.
Безпосередню участь в організації заходу брала Анна Медведєва.

Розділ новин: 

Коментарі