Показали, як оновлюється ТМО Володимира

Показали, як оновлюється ТМО Володимира
Показали, як оновлюється ТМО Володимира

Останні три роки оновлення Територіально медичного об’єднання у Володимирі рухається семимильними кроками. За цей час вдалося повністю оновити реанімаційне, інфекційне, хірургічне відділення, зробити ремонт в укриттях, замінити старі ліфти на сучасні. На завершальному етапі реконструкція приймального відділення, що було головною умовою для отримання статусу кластерності лікарні.
Інформує інтернет-видання "БУГ".
Більшість робіт проводиться за кошти міського бюджету, частину, серед яких оновлення укриття, вдалося зробити власними силами.
Ремонт приймального відділення розпочали робити ще у грудні 2022 року, підрядник обіцяє завершити їх у жовтні цього року. Територію, площею 2 тис. кв.м змінили кардинально, адже за новими стандартами МОЗу, туди має бути забезпечено заїзд швидкої допомоги. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ “Житлобуд 2” з Луцька. Нагадаємо, що реконструкція приймального відділення та облаштування кабінету для ангіографа і встановлення самого обладнання, були головними вимогами для отримання статусу кластерності лікарні, на який чекають у ТМО з дня на день.
Також директорка ТМО Тетяна Ващук показала два нові ліфти, які нещодавно були встановленні у ТМО. Вантажопідйомність кожного – тисяча кілограмів. Їх загальна вартість близько 4 млн грн.
Крім того, у лікарні завершується ремонт у дитячому відділенні, яке невдовзі здадуть в експлуатацію. Проведені капітальні роботи у реанімаційному блоці, яке нині має сучасний вигляд.
Варто зазначити, що медзаклад уже повністю підготовлений до зими, і на випадок відсутності електроенергії, тут передбачені три генератори, загальною потужністю близь 500 кВт.
Міський голова Ігор Пальонка, який був присутній під час інспекції у ТМО, зазначив, що задоволений темпами виконання робіт, адже підрядники обіцяють завершити роботі у жовтня цього року.
“Ми планово йдемо до того, щоб в нашій лікарні все відбувалося згідно з нормами чинного законодавства. Норм надання якісних медичних послуг. І в цьому ми підтримуємо генерального директора медзакладу Тетяну Ващук.
Окрім приймального відділення ремонтується дитяче відділення, замінені ліфти. І поступово лікарня оновлюється і в найближчій перспективі це буде найкраща лікарня, думаю не лише у нашому районі, але й в області”, – зазначив мер.
Він додав, що за час повномасштабного вторгнення росіян у ТМО Володимира надали медичні послуги більш як 2 тисячам військовослужбовців. Для них покращили харчування. Із міського бюджету виділялися кошти на титанові пластини для бійців. Згодом реабілітаційне відділення перенесуть у “червону лікарню”.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: