Подружжя володимирчан привітали із золотим весіллям

Публікації

Подружжя володимирчан привітали із золотим весіллям
Подружжя володимирчан привітали із золотим весіллям

8 січня подружжя володимирчан Юрія та Ларису привітали із золотим весіллям. На весільний рушник вони стали 50 років тому саме у різдвяні свята.
Доля звела майбутнє подружжя Коркуленків ще у студентські роки у Києві, де обоє навчались, повідомляють на сайті Володимир-Волинської міської ради.
Кажуть, що познайомилися на танцях, після чого довгий час не бачилися, а коли знову зустрілися, то зрозуміли, що більше розлучатися не хочуть. І навіть через 50 років спільного життя ювіляри змогли зберегти свої щирі почуття і взаємну повагу.
До Володимира родина переїхала 46 років тому, коли Юрія Петровича направили служити до місцевої військової частини. Відтоді місто на Волині для родини стало по-справжньому рідним, адже тут народилися та виросли обоє їхніх синів, які також пішли стежкою батька.
«Треба у Бога заслужити, аби дожити у парі до таких років. Щиро вас із цим вітаю. Ви є справжнім прикладом для наслідування молодими поколіннями, які повинні бачити, що міцна сім’я є запорукою міцної громади. Бажаю вам ще багато років спільного життя при здоров’ї, нехай діти та онуки вас тішать, а кожен день приносить лише хороші миті», – зазначив міський голова Ігор Пальонка, вітаючи подружню пару з ювілеєм.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: