Поблизу Володимира відкриється відпочинковий комплекс!

Публікації

K». Басейни, шезлонги, батути, гойдалки, альтанки, бар, дискотека та багато цікавих розваг чекають на гостей!
Подалі від міської метушні, серед прекрасної природи знаходиться чудове місце для відпочинку у спекотні літні дні, аналогів якому на Володимирщині немає! Як повідомляє один із організаторів комплексу «Ostriv’OK» Дмитро Чернишов, спочатку він запрацює у тестовому режимі, адже організатори хочуть почути думки відвідувачів, врахувати усі їхні побажання. А орієнтовно наприкінці червня на усіх чекає офіційне мега-круте відкриття!
За словами Дмитра, він давно хотів організувати комфортний відпочинок для сімей з дітьми, молоді й усіх, хто прагне провести гарно час на свіжому повітрі. Й зараз активно рухається в напрямку втілення свого задуму в реальність.
- Шукаючи місце, де б знаходився відпочинковий комплекс, я звертав увагу на те, щоб воно було за межами міста, де тихо, спокійно, немає активного руху автомобілів, - розповідає Дмитро. - Коли знайшов земельну ділянку в Острівку (по дорозі на Поничів), зрозумів – це саме те, що потрібно. Ми разом із командою однодумців протягом двох років працювали над тим, щоб створити тут затишне місце для відпочинку, яке уже зовсім скоро чекатиме на відвідувачів.
«Територія вашого дозвілля» - так називають організатори огороджену від сторонніх очей ділянку, де розміщено чимало розваг. На відпочивальників чекають: три басейни (один для дорослих розміром 15 на 7 метрів та два дитячі розмірами 3 на 3 метри, 5 на 7 метрів), шезлонги з парасолями, батути, гойдалки, чотири альтанки (у трьох можуть розміститися до 15 осіб, а у великій може зібратися компанія із 40 осіб). На терасі розташувалися столики із стільцями, де усі бажаючі зможуть присісти, щоб випити кави чи перекусити. Працюватиме бар та власна кухня.
У п’ятницю, суботу та неділю ввечері буде організована дискотека. Музичний супровід забезпечить ді-джей.
За словами Дмитра, планується додати ще чимало цікавих розваг для дорослих і малечі. Приміром, проводитимуться тематичні вечірки, часто дітей розважатимуть аніматори, будуть організовуватися різноманітні майстер-класи, святкові заходи.
Вхід на територію «Ostriv’OK» буде платним. У будні квиток на цілий день для дорослого коштуватиме 120 грн, для дитини – 70 грн, у вихідні – 200 грн для дорослого та 100 грн для дитини. У вартість враховано користування шезлонгами, відпочинок у басейні. Організатори періодично проводитимуть розіграші призів, серед яких знижки на вхідний квиток, бонусні картки та чимало інших.
Оренда альтанок від 300 грн з попереднім бронюванням. Працюватиме заклад сезонно - щодня з 10.00 до 22.00.
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі