Поблизу Володимира провели змагання на Кубок України з мотокросу

Першого липня відбулися змагання на Кубок України з мотокросу біля Володимира.
Організація змагань здійснюється правлінням «Спортивного автомобільно-мотоциклетного клубу «Віраж-ВВ», проводиться під патронатом фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Спеціально для мотокросу оновили наявну трасу загальною протяжністю 1,6 кілометра. Учасники стверджували, що це, напевно, одна з кращих трас в Україні. Зі слів спортсменів, траса подобається тим, що є динамічною, на незначній протяжності облаштовано багато трамплінів та крутих поворотів, а це важливо в такому виді спорту.
Загалом участь у змаганнях взяли 38 спортсменів з різних куточків України: Закарпаття, Хмельниччина, Рівненщина, Волинь. Наймолодшим виповнилося лише по 7 років, і вони вже підкорювали трампліни.
-На трасу для першого разу потрібно заїжджати акуратно, потихеньку. Потім, коли трохи підріс, можна розкататися та познайомитися з трасою, далі – стрибати, гнати, дрифтувати. Мені тут подобається, бо дуже багато трамплінів, можна стрибати. Коли виростемо, то в повороти можна заходити дрифтами, – розповів 7-річний Михайло Диньковський.
Загалом всіх учасників розділили на категорії: діти, любителі, ветерани, професіонали. Найбільше відвідувачі очікували на виступ професіоналів, адже їхні стрибки на трамплінах найвищі та найдовші.
Однак тут не обійшлося без падінь, травм і поломки техніки. Один з учасників, володимирчанин Валерій Марухніч під час останнього заїзду отримав травму руки, проте завершив заїзд. А в підсумку ще й зайняв третю сходинку п’єдесталу. Були спортсмени, які через неполадки техніки змушені були зійти з траси.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі