Плюси і мінуси пожежних формувань

На колегії РДА зазначалося, що у районі діють три МПО при місцевих радах та три місцеві пожежні команди на підприємствах і самостійна державна пожежна частина №7. У кожному сільгосппідприємстві на період жнив та заготівлі кормів створюються добровільні пожежно-рятувальні підрозділи. На території Володимира дислокується районний відділ МНС, до складу якого входить самостійна ДПРЧ-7. Налагоджений зв’язок з місцевими пожежними командами району, з усіма аварійними службами міста та підрозділами пожежної охорони міст Нововолинськ, Іваничі, Локачі, Горохів, Устилуг. Розроблена система оповіщення особового складу для швидкого збору з метою підсилення та ліквідації наслідків аварій та стихійного лиха. Весь особовий склад забезпечений необхідним особистим устаткуванням.
Інформував Юрій Ліщук і про стан готовності господарського комплексу до пожежонебезпечного періоду. За його словами, в районі постійно проводиться моніторинг стану пожежної безпеки у природних екосистемах. У пожежонебезпечний період організовується тимчасове обмеження доступу населення і в’їзду транспортних засобів у ліси району. Разом з керівниками місцевих підприємств, установ та організацій відпрацьовується захист населених пунктів, розташованих у лісових масивах та поблизу них. Вживається і ряд інших заходів щодо унеможливлення виникнення пожеж.
Недоліки полягають у тому, що не всі пожежні автомобілі знаходяться у стані готовності, у деяких сільрадах немає добровільних пожежних формувань, вимагає покращення стан водонапірних башт та гідрантів, які є основою для забезпечення автомобілів водою.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі