Платники Володимир-Волинської ОДПІ цьогоріч вже сплатили більше ста сорока мільйонів єдиного соціального внеску

13За сім місяців 2015 року від представників господарюючих структур та бізнесу, які перебувають на обліку у Володимир-Волинській ОДПІ, надійшло 141,2 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомляє Володимир-Волинська ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.
Динаміка надходжень єдиного соціального внеску свідчить про наявність сталої тенденції до їхнього щомісячного зростання. Відтак за сім місяців поточного року від платників єдиного внеску додатково до бюджету надійшло 10,4 млн. гривень.
Своєчасність сплати ЄСВ у непростій соціально-економічній ситуації нашого сьогодення надзвичайно важлива, адже надходження від внеску – це основа для своєчасних виплат пенсій та соціального захисту наших громадян. Представники господарюючих структур та бізнесу, які знаходяться на обліку в нашій інспекції, добре розуміють це.
Довідково: В липні цього року від платників податків, які знаходяться на обліку у Володимир-Волинській ОДПІ, надійшло понад 19,9млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, додатково за цей період місцевими платниками до бюджету сплачено понад 0,1 млн. гривень.
Ігор Пакулець, начальник Володимир-Волинської ОДПІ

Розділ новин: 

Коментарі