Платники Володимир–Волинської ОДПІ цьогоріч вже перерахували для армії 6,7 мільйона гривень військового збору

За вісім місяців цього року від платників податків, які перебувають на обліку у Володимир–Волинській ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області до Державного бюджету надійшло 6,7 млн. грн. військового збору.
Зокрема, платники податків міста Володимир – Волинського та Володимир – Волинського району за цей період часу перерахували для армії, відповідно, 4,5 млн. грн. та 1,3 млн. грн., платниками Локачинського району сплачено 0,9 млн. грн., – інформує Володимир – Волинська ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.
«Платники нашої інспекції продовжують сумлінно сплачувати військовий збір, тим самим сприяючи зміцненню обороноздатності нашої країни»,- зазначив начальник Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Ігор Пакулець.
Разом з тим, фахівці Володимир – Волинської ОДПІ зазначають, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних витрат або інших виплат і нагород, які нараховуються( виплачуються, надаються) платнику в зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Розділ новин: 

Коментарі