Після піврічного розслідування справу про вбивство Каті Литкіної передають до суду

7-го лютого в обласному апеляційному суді відбулося чергове слухання справи про резонансне вбивство 16-річної нововолинянки Каті Литкіної.
За словами матері вбитої дівчини Вікторії Литкіної, цього разу вирішувалося питання стосовно того, де мають судити одного з підозрюваних у вбивстві Назара Статочнюка, строк тримання під вартою якого закінчується 10-го лютого.
Як розповіла пані Вікторія, спочатку обвинувальний акт стосовно Статочнюка було направлено до Нововолинська, але у міському суді не вистачає кворуму суддів, оскільки тут їх тільки двоє. До того ж членами колегії мають бути судді, які раніше не виносили рішень стосовно цієї справи - арешт, продовження строків тримання в СІЗО і т.д. Тому було запропоновано три варіанти місця проведення подальших судових засідань: Луцьк, Ковель і Володимир-Волинський, хоч мати та адвокати підозрюваного настоювали на тому, щоб справа й надалі розглядалася в обласному центрі.
Після нетривалих дебатів судді винесли рішення: судитимуть Назара Статочнюка в Ковелі, куди того ж дня й направили всі матеріали справи. Продовжили також і термін тримання підозрюваного під вартою.
-Матеріали щодо іншого підозрюваного Максима Терлецького, який так і не з’явився на жодне із судових засідань, виділено в окреме провадження. Йому направили обвинувальний акт, якого він нібито не отримав. У випадку, якщо Максим і надалі ухилятиметься від участі в судових засіданнях, стоятиме питання про його екстрадицію в Україну, - повідомила Вікторія Литкіна.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі