Підтримайте благодійну акцію «Різдвяна свічка»

Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь» уже шостий рік поспіль підтримує всеукраїнську акцію «Різдвяна свічка».
Мета акції полягає у розповсюдженні спеціально виготовлених свічок, до виготовлення яких долучаються діти і молодь з особливими потребами. Дана благодійна ініціатива має подвійне завдання: не лише зібрати кошти для допомоги потребуючим дітям, але й звернути увагу кожного з нас на проблеми маленьких людей, що живуть поряд з нами і перебувають у кризових обставинах життя. Ми не можемо їх не помічати і повинні розуміти, що допомогти їм не вимагає великих зусиль. Це і добре слово, і виділені кошти чи одяг, їжа, і увага, і психологічна підтримка, і молитва. Щороку, завдяки «Карітасу», діти мають можливість брати участь у літніх оздоровчих таборах, відвідувати пізнавальні екскурсії, долучатись до роботи навчальних груп, творчих гуртків, організовувати особливі свята. Усі ці заходи – це, передусім, можливість показати обездоленим діткам, що Бог і оточуючі люди люблять їх, висловлюють особливу увагу і піклування про їх майбутнє. Зібрані пожертви «Карітас-Волинь» спрямовує на допомогу потребуючим дітям-сиротам, напівсиротам, дітям з малозабезпечених і багатодітних сімей, ВІЛ-інфікованим, неповносправним дітям і молоді. В ході акції благодійні різдвяні свічки розповсюджуються в навчальних закладах, фінансових установах, підприємствах та інших громадських організаціях.
Якщо ви зустріли оголошення про цю акцію або побачили наші свічки з написом «Благодійна акція «Різдвяна свічка», не будьте байдужими, придбайте свічку (ціна – 15 грн.), і тим самим допоможіть потребуючим дітям. Також свічки можна придбати безпосередньо в «Карітас-Волинь» за адресою: м. Нововолинськ, вул. Св. Володимира, 3 (1 поверх).
Акція триває до 15 лютого 2016 року. Запрошуємо усіх милосердних приєднатись до наших благодійних заходів та подарувати потребуючим дітям світло надії. Кожна запалена різдвяна свічка – Ваш внесок в опіку соціально незахищених дітей.
Детальна інформація: (03344) 63212, 067 361 1271, 097 144 7089
www.caritasvolyn.com
https://twitter.com/Caritas_Volyn
https://www.facebook.com/events/482144965293213/

Розділ новин: 

Коментарі