Підрозділу, що називають елітою українського суспільства, виповнився рік

2Сучасна Національна гвардія України – підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції, була створена 12-го березня 2014р. Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет.
Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив – запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея. На захист держави покликана еліта українського суспільства – Національна гвардія.
Основними функціями Нацгвардії України є захист конституційного ладу нашої держави, цілісності її території від спроб зміни їх насильницьким шляхом, охорона громадського порядку, забезпечення охорони органів державної влади, дипломатичних представництв і установ, міжнародних організацій, охорона центральних баз матеріально-технічного забезпечення МВС України, участь у здійсненні заходів, пов’язаних з припиненням збройних конфліктів та інших провокацій на кордоні, участь у спецопераціях із знешкодження озброєних злочинців, припинення діяльності незаконних збройних формувань, організованих груп та злочинних організацій, а також у заходах, пов’язаних із припиненням терористичної діяльності; участь у припиненні масових заворушень, що супроводжуються насильством над громадянами; участь у відновленні правопорядку у разі виникнення міжнаціональних і міжконфесійних конфліктів, участь у підтриманні або відновленні правопорядку під час надзвичайних ситуацій, участь у відновленні конституційного правопорядку у разі здійснення спроб захоплення державної влади чи зміни конституційного ладу шляхом насильства, виконання завдань територіальної оборони та інше.
Багато наших земляків, справжніх патріотів з Володимира і району у складі Національної гвардії України перебували у зоні АТО, захищали незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Окрім військових завдань, нацгвардійці з Волині також «воювали словом». Вони займаються просвітницькою діяльністю, аби місцеве населення відкрило очі на путінську пропаганду. Про це розповів командир військової частини 1141 Національної гвардії України Василь Гуртовський під час зустрічі військовослужбовців, які повернулися із зони АТО. Також він додав, що така просвітницька діяльність – ще один важіль впливу на свідомість «одурманених» громадян. 5 березня волинські нацгвардійці повернулися додому без втрат - усі 50 чоловіків. Їх урочисто зустріли в Луцьку, на постійному місці дислокації.
У цей день ми вітаємо гвардійців і їхні родини! Бажаємо Божого благословення, високого професіоналізму, здоров’я і стійкості!
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі