Підприємствам Володимира доручили оптимізувати фінансові плани

25 лютого на засіданні виконкому міської ради було ухвалено ряд рішень стосовно встановлення режиму роботи окремих закладів торгівлі та сфери послуг, надання дозволу на укладення та продовження договорів оренди нежитлових приміщень, приватизацію житла мешканцями гуртожитку на вул.Олени Хохол та квартири, яку було придбано для родини загиблого учасника АТО.
Роботу міського ЦНАПу визнано задовільною. У ході засідання було вирішено ряд питань щодо захисту прав неповнолітніх. Прийнято на баланс та обслуговування КП «Полігон» об’єкт дорожньої інфраструктури, а на обслуговування управління водопровідно-каналізаційного господарства – зовнішню самоплинну каналізаційну мережу на вулицях Чернишевського, Крушельницької та Комарова, затверджено поточні індивідуальні технологічні нормативи використання води та суми грошової добової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів.
У зв’язку з кадровими змінами, поновлено склад кількох комісій. Схвалено зміни до міського бюджету, пов’язані з надходженням субвенцій з обласного бюджету. Погодили надання кількох одноразових соціальних допомог пільговим категоріям громадян. Затвердили заходи щодо організації робіт з благоустрою міста на 2016 рік, прийняли рішення про встановлення додаткового світлофорного модуля «зелений» з покажчиком напрямку руху у центрі міста. На доопрацювання повернули питання затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2016 рік, адже, до багатьох із запропонованих комунальними підприємствами планових заходів потрібно підійти з точки зору економії коштів.
Підготувала Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі