Підприємці міста надали допомогу в акції «Милосердя»

Щорічно у нашому місті у квітні за розпорядженням міського голови Петра Саганюка проводиться акція «Милосердя», приурочена до відзначення великодніх та травневих свят.
Хочемо щиро подякувати усім благодійникам, які долучилися до справи творіння добра і милосердя цього року. Велику допомогу надали нам підприємці Андрій Книш, Ірина Бицюк, Алла Корень, Оксана Малишева, Неоніла Кузьмич, Зінаїда Ковальчук. Також до акції «Милосердя» долучилися працівники управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). За їхньої підтримки 125 одиноким громадянам, які обслуговуються територіальним центром, вручено до Великодня паски.
Від імені тих, хто скористався наданою допомогою, ми дякуємо всім, хто вніс свою часточку у доброчинність і надав посильну допомогу тим, хто цього найбільше потребує. Зичимо вам та вашим родинам доброго здоров’я, добробуту, великого людського щастя, подальших успіхів у роботі, невичерпної творчої енергії, успіху і родинного затишку. Бажаємо, щоб Божа ласка знайшла сьогодні дорогу у кожну домівку до всіх відкритих та щирих сердець. Миру всім, злагоди і спокою.
Галина Борис, директор територіального центру соціального обслуговування

Розділ новин: 

Коментарі