Підкреслити смак господині дому допоможуть товари, придбані в магазині «Віка»

Яка господиня не мріє про красивий посуд, що не тільки посилює апетит гостей, а й тішить погляд і створює святковий настрій? А ще підкреслює смак господині! Саме такий посуд, ще й за доступними цінами, можна придбати в магазині «Віка». Широкий асортимент задовольнить смаки і потреби як жінок, так і чоловіків різного віку. Гарним чашечкам і цукерочницям з казковими зображеннями порадіють і діти. Любителі посуду в національному українському стилі можуть придбати в магазині горщики, глечики та миски, виготовлені з кераміки. Вишуканим сучасним дизайном дивують вироби з порцеляни. Господиням пропонується різноманітний вибір ємкостей для випікання, набори каструль, а також вироби з пластику.
Кожен, хто завітає до магазину, знайде тут і подарунок до душі, і сувенір на пам’ять: картини, ікони, статуетки, вази, оригінальні ікебани. І все це за доступними цінами, за якими стоїть висока якість товару.
З 1 грудня магазин запрошує всіх покупців придбати новорічні ялинкові прикраси, вогники, гірлянди. Вас не тільки гостинно зустрінуть, а ще й нададуть свої консультації досвідчені продавці.
Адреса: вул. Ковельська, 12. Т. 063-907-18-02.

Розділ новин: 

Коментарі