Підготовка до зими, медичне обслуговування жителів району і ряд інших важливих питань розглядала колегія РДА

На порядок денний колегії Володимир-Волинської РДА 10 жовтня виносилося 6 питань. Про хід підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період інформував присутніх начальник відділу архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Петро Чуцький. Він зазначив, що державні установи в цілому готові до опалювального сезону. Занепокоєння викликають 19 сільських закладів культури, що опалюються електричними калориферами, стан димоходів, труб та щитових у багатоквартирних будинках, які знаходяться на балансі сільрад, заборгованість населення за комунальні послуги та проблема заготівлі дизпалива, піщано-сольової суміші і пошуки транспорту для усунення надзвичайних ситуацій у зимовий період.
Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Тетяна Пастушок доповідала про здійснення заходів з підготовки до проведення перших виборів депутатів та сільських голів Зарічанської та Оваднівської сільрад, які створюють свої об’єднані територіальні громади. Посадовець повідомила, що підготовка до виборів ведеться у нормальному режимі за підтримки органів місцевого самоврядування і проблем немає.
Про стан медичного обслуговування населення району розповідала заступник головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Катерина Чубок, зауваживши, що сільських мешканців лікують не лише у ФАПах та амбулаторіях, а й у районній лікарні, де їм надається вторинна медична допомога. А от яке місце дістанеться ФАПам у медичній реформі та чи вистачить на наступний рік субвенцій з державного бюджету на їхнє утримання, наразі невідомо.
Про ефективність використання коштів районного бюджету , що виділяється на виконання місцевих та регіональних програм, інформувала начальник управління фінансів РДА Олена Бондарук. З її слів стало відомо, що з районного бюджету фінансується 9 економічних, 8 соціальних, одна національно-культурна та одна оборонна програми. Всі вони конкретні, насичені, затребувані та реальні до виконання. За 8 місяців 2017р. на виконання заходів місцевих програм використано 1 млн. 60 тис. 115 грн., що становить 47,6% до виділених бюджетних асигнувань на рік. На 5 програм кошти наразі не використовувалися. Наступного року новостворені ОТГ розроблятимуть свої актуальні програми, хоча на початках братимуть готові районні, як це робили у Зимнівській та Устилузькій громадах. Практично всі районні програми виконуються.
Про роботу та результати перевірки роботи виконкомів Хмелівківської і Білинської сільрад із здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади доповідали голови цих сільрад Дмитро Крижук та Микола Базилюк відповідно. Детальніше про це читайте у наступному номері нашої газети.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі