Підготовка до фестивалю «Українське коровай-сузір’я» триває

У четвер, 3 вересня, відбулася спільна нарада клубних та бібліотечних працівників району. Розпочав її завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Роман Віслобоков з хвилини мовчання за загиблими, які захищали нашу незалежність на сході України. Далі запросив до слова директора районного будинку культури Людмилу Оцалюк. У своєму виступі очільник подякувала бібліотечним працівникам за пошукову роботу, яку вони проводили на місцях зі збору матеріалів про учасників АТО. Людмила Михайлівна зазначила, що це завдання було нелегким, бо потребувало індивідуального підходу при спілкуванні з рідними та самими учасниками бойових дій. Частина цієї роботи вже зроблена, але не завершена, наголосила директор РБК. Вона ще раз звернула увагу на те, що формат фестивалю змінився, зважаючи на події, які відбуваються в нашій країні. Захід уже вдруге має патріотичний характер, а отже, й атрибутика, представлена на етномайданчиках, має бути відповідною. Людмила Михайлівна розповіла про схему розташування самих майданчиків та терміни здачі необхідної інформації у методичний центр. Далі у своєму виступі директор підбила підсумки роботи. Подякувала завідуючій клубом с.Володимирівка Наталії Сидорук та завідуючій клубом с.Поничів Вірі Джус за проведені заходи з нагоди Дня Незалежності, на яких побувала, а також слова вдячності висловила директору БК с.Зимне Валентині Гонтарук за організацію концертної програми з участю колективів із сіл Льотниче та Березовичі, яка пройшла на хорошому рівні.
Людмила Михайлівна розповіла присутнім працівникам культури про те, що 19 серпня в БК с.Березовичі відбулося свято сіл Березовичівської сільради. Подякувала директору БК с.Березовичі Галині Паламарчук та художньому керівнику Світлані Терьохіній за його організацію і проведення. Слова вдячності за підтримку були сказані й на адресу сільського голови Юрія Ковальчука. Очільник також зазначила, що саме у цьому закладі заходи проходять на високому професійному рівні, подякувала фольклорному колективу «Хмелівчанка» БК с.Хмелівка за виступ під час Днів добросусідства в с.Кречів Іваничівського району.
Завідувач сектору культури та туризму РДА Роман Віслобоков підняв ряд виробничих питань, які стосувалися виконавської дисципліни працівників культури, дотримання розпорядку робочого дня. Він вніс пропозицію про проведення виїзних семінарів у клубних установах району. Працівникам культури такі заходи дадуть змогу ознайомитися з роботою своїх колег.

Розділ новин: 

Коментарі