Підбито підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету міста

21 липня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міськради. Розглядався стан виконання Програми соціально-економічного розвитку та виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року. Кошторис міста перевиконано на 29,5 млн. грн. Станом на 1 липня надійшло 2,1 млн. грн. плати за розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитному рахунку.
З 1 лютого 5 бюджетних установ міста проводять закупівлі через систему електронних закупівель «ProZorro», що дозволяє значно економити кошти. З метою підтримки підприємництва проведено навчальні тренінги, засідання «круглих столів», акцію «Купуймо володимир-волинське» та конкурс кулінарної майстерності «Смачна візитівка Володимира».
На потреби житлово-комунального господарства міста використано понад 7 млн. грн. Зокрема, проведено капітальний ремонт житлового фонду на суму майже 1,5 млн.грн, мереж вуличного освітлення, 12 доріг та поточний ремонт 20 вулиць. Оновлено бруківку на тротуарі вулиць Устилузької та Д.Галицького, облаштовано зупинки автотранспорту. Оновлено матеріально-технічну базу, проведено поточні і тривають капітальні ремонти у закладах освіти.
7763 сім’ї користуються субсидіями на загальну суму 42 млн.грн., пільгами на оплату житлово-комунальних послуг - 3695 громадян на загальну суму 7,9 млн.грн. Середня зарплата у місті - 3522 грн. На обліку в центрі зайнятості станом на 1 липня перебувало 396 осіб. За звітний період спостерігалося зниження рівня загальної смертності, не було спалахів небезпечних інфекційних хвороб, відсутня дитяча смертність. При КМЦ діє театральна студія, літературно-поетичний клуб, спілка художників «Колорит», творче ряд об’єднання «Рукотвори».
Також було озвучено ряд невирішених проблем. У зв’язку з продовженням терміну дії заборони проведення перевірок контролюючими органами, фізичні особи - підприємці, скасувавши державну реєстрацію, продовжують працювати, не сплачуючи податків та неофіційно використовуючи працю найманих працівників. Не визначені у держбюджеті на 2016 рік джерела фінансування на відшкодування пільг, зокрема за послуги зв’язку, компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Спостерігається низький рівень охоплення вакцинацією через відсутність вакцин. Ще одна проблема - відсутність житла для військовослужбовців, в тому числі - воїнів АТО, через незавершене будівництво багатоповерхового будинку по вул. Ак. Глушкова. У закладах, що фінансуються за рахунок субвенцій з Державного бюджету, не вистачає коштів на оплату праці. Не забезпечена у повній мірі коштами міська профтехосвіта.
На засіданні було ухвалено ряд рішень: про встановлення режиму роботи деяких закладів торгівлі, присвоєння поштових адрес, надання матеріальної допомоги, направлення клопотання про присвоєння звання «Матері-героїні» жительці міста, затверджено зміни у складі громадської ради при виконкомі, розглянуто ряд рішень щодо прав дітей, надано згоду про розміщення меморіальної дошки місцевого письменника Є.Колодійчука на приміщенні ЗОШ №2.
Анна Коваль, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі