Підбито підсумки оздоровчої кампанії у пришкільних таборах і виконання бюджету за перше півріччя

Четвертого липня на щотижневій оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА були розглянуті питання про підсумки роботи пришкільних таборів та районного відпочинково-туристичного зльоту для обдарованої учнівської молоді «Юність». Начальник районного відділу освіти, молоді і спорту РДА Оксана Бігун зокрема зазначила, що під час літніх канікул у районі функціонувало 10 таборів з денним перебуванням дітей на базі шкіл, де відпочинком було охоплено 407 дітей. У таборах забезпечувалося 2-разове харчування із розрахунку 15 грн. на одного учня. На проведення оздоровчої кампанії з районного бюджету було використано 3,4тис.грн. На харчування планувалося 63,7тис.грн., але для урізноманітнення меню та доведення його до норм додатково було виділено 21,7тис.грн. з бюджету. Також залучено 25тис.грн. спонсорських коштів.
Програма була цікавою та різноманітною. У таборах проводилися години спілкування, День рідної мови, конкурси малюнків на асфальті на патріотичну тематику, свято за народними традиціями до Трійці. Стимулювали інтелектуальний розвиток дітей вікторини, пізнавально-розважальні ігри, турніри, заходи про історію рідного краю, численні екскурсії та багато іншого. Найбільше – 60 дітей – відпочило у таборі «Волошка» у Суходолах, та 52 у «Лісовичку» в Березовичах.
Альтернативною формою оздоровлення дітей став ІІ-й зліт обдарованої молоді району «Юність», що проходив на озері Лісному. За підсумками у спортивних змаганнях призерами стали учні ІІ загону «Бемс» (ЗОШ сіл Галинівка, Березовичі, Микуличі). ІІ сходинку посіли учні ІV загону «Євродіти» (НВК с.Льотниче, ЗОШ сіл Овадне та Сусваль), третє місце зайняв V загін «Запальнички» (ЗОШ сіл Суходоли, Ласків, Хобултова).
У конкурсах художньо-естетичного циклу переможцями стали: ІV загін «Євродіти», ІІ місце здобули учні ІІ загону «Бемс» і третю сходинку посіла учнівська молодь ІІІ загону «Мафія». У загальнокомандному заліку переможцями стали учні ІІ загону, на другому місці – ІV загін, ІІІ місце зайняли діти V загону.
Представники шкіл сіл Березовичі, Микуличі, Галинівка отримали грошові винагороди від народного депутата Ігоря Гузя. На згадку всі учасники наметового містечка отримали грамоти від керівництва району і сувеніри.
На проведення зльоту було витрачено з районного бюджету 20,4тис.грн. Учасники були забезпечені п’ятиразовим смачним харчуванням, яке з любов’ю готували для них кухарі НВК с.Льотниче. Головний освітянин району висловила щиру вдячність Володимир-Волинському ТМО за якісне надання медичної допомоги та відділенню поліції за охорону громадського порядку.
За високий професіоналізм, відданість роботі, чудову організацію та проведення зльоту автор та натхненник ідеї Оксана Бігун була нагороджена Подякою голів РДА та райради.
Щодо поточної роботи, то половина закладів освіти району вже готові до початку нового навчального року, у решті ще проводяться ремонтні роботи.
З метою стимулювання підготовки педагогів та покращення показників у навчанні дітей голова РДА Наталія Василець видала розпорядження організувати у районі конкурс «Краща школа» та «Кращий учень».
Про підсумки виконання зведеного бюджету району за власними надходженнями за І півріччя 2016р. доповідала керівник фінансового управління РДА Олена Бондарук. Вона інформувала, що за звітний період бюджети об’єднаних громад і всіх сільрад перевиконані. Лише Красноставська сільрада виконала бюджет за планом. Власних надходжень до районного кошторису надійшло загалом на суму 9млн. 375тис. 700грн. Спостерігається позитивна динаміка надходження податків у бюджет від фізичних осіб-підприємців. У зв’язку із цим було оголошено, що незабаром (дата уточнюється) буде проведено позачергову сесію райради щодо спрямування коштів, отриманих від перевиконання бюджету.
Про заборгованість зі сплати податків розповіла заступник начальника Володимир-Волинської ОДПІ Оксана Левчук. Зокрема земельний податок почало сплачувати Міністерство оборони – їхній борг скоротився до 5млн. 480тис.грн. Також посадовець зазначила, що не всі сільські голови ідуть на співпрацю, коли йдеться про вирішення питань із заборгованостями.
Керівники району висунули претензії управлінню Держкомзему у районі через неналежне проведення інвентаризації земель та їхнє цільове призначення на території району, зокрема Устилузької ОМТГ, адже у цьому аспекті є багато порушень, а як наслідок – страждає бюджет, який недоотримує надходження.
Зі звітом про обслуговування бюджету протягом І півріччя виступила керівник Володимир-Волинського відділення Державного казначейства Людмила Власюк.
Начальник районного відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Петро Чуцький повідомив, що у районі створено комісію, яка розпочала роботу з проведення обстежень та інвентаризації сміттєзвалищ.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі