ПІД СТІНАМИ ВОЛИНЬРАДИ – ОДРАЗУ ДВА МІТИНГИ

Сесії Волинської облради передують два мітинги, які організували мисливці та спортсмени.
Представники Любомльського УТМР розповіли, що торік у липні їм до 2022 року продовжили дозвіл на користування мисливських угідь. Однак вже в жовтні прийняли рішення про надання угідь у Любомльському районі в користування ТзОВ «Вікінг». І вийшло так, що окремі території співпадають. Члени УТМР вимагають, щоб внесли зміни в осіннє рішення облради, вилучивши з них спірні території.
Запит із цього приводу під час сесії озвучив депутат Валентин Кошельник. Депутати підтримали його. До слова, проект про скасування рішення про надання товариству «Вікінг» у користування мисливського угіддя вже зареєстрований у порядку денному.
Також мітингують під стінами волинського «білого дому» тренери ДЮСШ № 2, які відстоюють базу відпочинку в селі Тросне Маневицького району. Нагадамо, що в обласній раді триває розгляд питання про її продаж.
Мітингувальники вважають, що краще цю базу передати спортсменам, аби діти мали, куди поїхати на оздоровлення. Кажуть, що вже навіть є інвестори, які готові вкладати гроші в базу відпочинку.
Джерело: Волинський інформаційний портал.

Розділ новин: 

Коментарі