Петро Саганюк: «У мене немає конфлікту з керівництвом податкової, просто я – за справедливість»

Вісімнадцятого листопада міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На нараді говорилося про те, що у школах міста відновилося навчання, а в територіальному медичному об’єднанні триває капітальний ремонт неврологічного відділення. Вже наприкінці тижня планується запустити роботу томографа, на офіційне відкриття якого запрошено голову облдержадміністрації Володимира Гунчика. Також говорилося, що у центрі зайнятості перебувають на обліку 659 безробітних, а активних вакансій є 28. На вулицях Луцькій та Устилузькій проводитиметься ремонт доріг. У зв’язку з річницею Революції гідності та Дня пам’яті жертв голодомору у місті має відбутися ряд заходів. Зокрема – офіційне відкриття меморіальної дошки загиблим героям. Міський голова наголосив на необхідності своєчасної оплати комунальних послуг та у зв’язку з цим дав розпорядження виплатити заробітну плату працівникам бюджетної сфери вже у понеділок, 24 листопада. Піднімалося питання розцентралізації бухгалтерії у дитячих садочках. Також Петро Данилович дав розпорядження встановити у центрі міста ялинку до свята Миколая і забезпечити дітей новорічними подарунками. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, як будуть використані кошти, виділені на те, щоб обігріти взимку місто?
-Гроші підуть на переобладнання котелень, зокрема, на вулицях Павлова і Луцькій, а також в гімназії й інфекційному відділенні ТМО. Затримка за котлами, які скоро надійдуть. Уже днями буде встановлено новий котел в інфекційному відділенні. Ці котельні переведуть на тверде паливо, що дозволить економити. До того ж деревина є в нашій області, отже, якщо, не дай, Боже, відключать газ, ми дамо собі раду.
-Інтернетом поширилася інформація про те, що у Вас виник конфлікт з керівництвом податкової інспекції?
-Ольга Омеліна – фахівець своєї справи, до того ж – з чималим досвідом роботи у податковій. Натомість прийнято рішення призначити виконуючим обов’язки начальника податкової людину, яка за професією – вчитель, а до того взагалі не працювала. У податковій близько року. Крім усього іншого, ще й сестра начальника податкової міліції України, який працював при злочинному режимі Януковича. Я впевнений, що на керівні посади мають приходити досвідчені професіонали. Вже вкотре нам призначають керівників не місцевих. Що ж виходить, у нас дурніші спеціалісти? Це не конфлікт, просто я – за справедливість.
-Яка зараз ситуація з наданням комунальних послуг?
-Усе має бути добре, зокрема, гаряча вода подаватиметься у тому ж режимі, що й зараз. Проблема є з оплатою послуг населенням. Та я не звинувачую жителів міста, адже проблема загальноукраїнська – ціни ростуть на все: і на продукти, і тарифи підвищуються. Єдине, що не зростає, – це заробітні плати.
-Днями очікується приїзд губернатора у Володимир-Волинський. Яка його мета?
-У четвер або п’ятницю має бути запуск томографа. Запрошено Володимира Гунчика. Є ще ряд моментів, зокрема, планую показати йому вулицю Цинкаловського, на ремонт якої виділено кошти, та їх бракує. До того ж планується там встановити погруддя нашого видатного земляка.
-Петре Даниловичу, яка зараз ситуація із земельними ділянками? Чи реально молодій сім’ї взяти земельну ділянку під будівництво житла?
-Є багато заяв від учасників АТО на виділення земельних ділянок. У зв’язку з цим вишукуються ділянки по місту, зокрема, у районі цукрового заводу. Є ще проблема у підведенні комунікацій до ділянок. Бажаючим потрібно написати заяву і стати в чергу. Зараз у такій черзі знаходяться близько трьохсот чоловік.
-Під час наради піднімалося питання про те, що будуть ремонтувати дорогу на вулиці Устилузькій. Чи увійде в цей ремонт «стометрівка» поблизу гуртівні «Пакко», на поганий стан покриття якої вже не раз скаржилися жителі міста?
-Так, з цього приводу я мав розмову із власниками гуртівні. Найближчим часом проблему буде вирішено.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі