Петро Саганюк спростував компрометуючі його публікації в Інтернет-ресурсах

5 квітня місто Володимир-Волинський було розбурхане новиною. В мережах з’явилося повідомлення про те, що в робочому кабінеті, а також у власному будинку міського голови Петра Саганюка працівники рівненської поліції за санкцією Генпрокуратури провели масштабний обшук. В результаті обшуку, стверджують офіційні сайти, вилучено 6 мільйонів гривень, бухгалтерські документи, які нібито свідчать про зв’язки мера із закордонними фірмами, раритетну зброю, антикварні речі. Також згадувалося про те, що обшук відбувся у 7 приватних котеджах Петра Саганюка і в будинку його сина.
З приводу цього 5 квітня о 15.00 відбулася прес-конференція, яку очільник міста провів для місцевих журналістів. Він продемонстрував протокол обшуку, в якому чітко було зазначено, що подібних речей не виявлено, а публікації, які з’явилися в Інтернеті, вважає звичайним фейком, за яким стоять його опоненти. Також обшуки, які закінчилися з тими ж результатами, проводилися у Андрія Оніщука і на приватному підприємстві, яким керує Вадим Василюк. Усі вони наголошували на тому, що, згідно із кримінальним провадженням, їх би мали попередньо ознайомити із звинуваченнями, але цього зроблено не було.
На запитання журналістів про те, чим мотивували свої дії поліцейські, які робили обшук, і чи слід очікувати на якісь антидії з боку мера, Петро Саганюк відповів, що мав справу з простими виконавцями, які «самі були здивовані тим, для чого їх сюди прислали», і що він має намір звернутися до адвокатів. Вадим Василюк назвав те, що відбулося, «наближенням 30-х років». «Правовий безлад, який твориться в державі, звів нанівець високі ідеї і прагнення Майдану», - сказав Петро Саганюк.
Що ж, представники ЗМІ мали змогу на власні очі прочитати протоколи обшуків. Та чи вдалося меру міста переконати всіх громадян Володимира-Волинського?
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі